1989
1993

بچه ها من میخام توافقی جدا شدم .مهریم ۳۱۴ هست بعد  موقع توافق  دیگه و ب احترام بزرگترا  گفتم ۱۴ تا سکه ... کم نبود؟؟تو فامیل یا خودتون چطور توافق کردین؟؟ هنوزم وقت هست بزنم زیرش اما دادگاه مهریمو قسطی کرده نمیدونم چ حکمی داده...بهترین راه چیه؟

۶سال عروسی کرده بودم بچه ندارم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000

اگه مقصر اونه اشتباه کردی اگه مقصر تویی خوب کردی

به مسائل بی اهمیت فکر نکنید، سایت پر شده از حرفای بی ارزشی که حتی فکر کردن بهشون، وقتمونو تلف میکنه و بهترین روزای زندگیمونو میتونه ازمون بگیره، مهم نباشه برامون بقیه راجع بهمون چی فکر میکنن، حسودی میکنن، دخالت میکنن یا هر چیز دیگه ای که درصد زیادیش تخیلات ماست چون خیلیا اصلا حتی به ما فکر هم نمیکنن، حالا یه درصدیش هم که واقعیته میتونه با بی توجهی ما به طرف مقابلمون بفهمونه که ما قوی هستیم و هیچ چیز نمیتونه درست و شاد زندگی کردنمون رو و 
اخه میگن دادگاه میخان سالی یه سکه بدن  بدتر ادم اذیته بعد مردم میتونه طلاق نده

چقدر بدبختیم ما زنا

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ خدایا ی نی نی میخوام میدونم صدامو میشنوی🙏
2006
ینی چی توافق نکنم؟؟ الان داخل سند ازدواجت چی نوشته شده قسمت مهریه؟

هنوز فعلا طلاق نگرفتم ..ی جلسه تشکیل شد با بزرگترا فامیل   ...ولی خب دادگاه مهریه امو هنوز لغو نکردم اگه توافق نکنم قسطی میشه و اون میتونه طلاقمم نده