1874
1993

۱۹۰ خیرشو ببینی

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💚❤️به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه، برید زبون آدم زبون نفهم یاد بگیریددرسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره … جواب ابلهان خاموشیست، عقده ی پربازدید شدن ندارم، حوصله ی بچه مدرسه ای هایی که باید سر شاد باشن رو ندارم 😏برای عکس گذاشتن در سایت شما نیاز به یک لپ تاپ یا دسکتاپ دارید، سپس عکس موردنظر را از گوگل یا سایتهای دیگر یافته و با موس بکشید داخل کادر ارسال نظر. به همین سادگی📸یک روز بر گونه ی این مملکت  یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2000

۱۸۰ -۱۹۰

اگه میخوای با بی ادبی ریپلای کنی و نظر مخالفتو بگی ریپلایم نکنن اصلا.اومدم دمی بیاسایم اینجا ،حوصله ی سروکله زدن با ادم متعصب و بی ادب رو ندارم.                   خطاب به تمام دختران سرزمینم: اجازه ندید زنگ تفریح باشید.یا هیچوقت نباشید یا همیشه باشید. نصفه نیمه دوست داشته شدن حق شما نیست.اگه اینجوری بود برید و تنهاش بذارید. اگه اینکارو نکنید اونو بیشتر از خودتون دوست دارید و شما ادم ضعیفی هستید
2006

۱۸۵ به بالا 

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍

ولی چرا من منحرفم یه چیزدیگه خوندم 😬

دلم یه دختر دیگم میخواد ولی میترسم از بارداری از بعدش ازتنهاییم از غربتم از اینکه نتونم به دختر سه سالم برسم بچم پیشرفت نکنه خدایا کمکم کن اگه خواستی یه صلوات برا سلامتی دخترمو برای ارامشو کارگشایی من بفرست😍
وای عنوانتو ی چیز دیگه خوندممم😔😔😔

منم