2733
2739
عنوان

چکار کنم🙁🙁🙁

122 بازدید | 15 پست

کلی ظرف کثیف دارم، دیشب رو تخت نخوابیدیم، همه پتو ها وسط پذیراییه، شام درست نکردم...

کاش یکی کمکم میکرد☹

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

من صد برابر تو کار دارم

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس اینجا چکار میکنیم؟

اومدم استراحت😁

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
2738
عزیزم پاشو یه اهنگ شاد بزار اول پذیرایی رو جمع کن بعد اشپزخونه رو بعد هم اتاق رو  باید پاشیا خ ...

اره خیلی کثیفه، تازه به شوهرم میگفتم من فردا خونه تکونی میکنم🤦‍♀️ صبح میگفت اگه تونستی فقط ظرفارو بشور😂😂😂

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
2706