2726
عنوان

ستین هستم تجربه من از استفاده لوازم برقی جهیزیه م بعد از سه ماه

| مشاهده متن کامل بحث + 3602 بازدید | 68 پست
طوسی خریدم. طرح ساده از اینا ک مد شدن تازگی. اگ ال شکله موکت پالاز چتی خوب بگیر برا کف آشپزخونه دو ت ...

نه دو تا میخوام بجسبونم به هم کامل ولی میخوام جدا باشن که بتونم راحت بشورم

نه شوهرم کلا با موکت مخالفه میگه یا هیچی نندازیم یا فرش باشه 

میگه رو ویو خونه اثر منفی میزاره

چیزایی ک نخریدم و نیازش رو احساس کردم  آب مرکبات گیری 😢 جاروشارژی 😞 و در درجه های بعدی ...

setina جون اجی من بین یخچال دیپوینت و هیمالیا موندم.در حد سیزده اخرش چهارده میتونم هزینه کنم.دوقلو اگر بخوام بخرم ایسان سیلوان پارس اینا میتونم بخرم.ولی من خودم همین یخچال دوقلو پانوراما هیمالیا رو دوست دارم اما الان 22 تومن شده.هیمالیا یخچال فریزر بالا پایین به نظرت چه مدلی بخرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

setina جون اجی من بین یخچال دیپوینت و هیمالیا موندم.در حد سیزده اخرش چهارده میتونم هزینه کنم.دوقلو ا ...

گلم والا نمیدونم اونا چطور هستن اما خب احتمالا به خوبی همین ک من دارم هستن دیگه سعی کن حداقل 30 فوت بخری اونا که کمی پهن تر هستن. دوقلو ها 34 فوت هستن ب نظرم برای دو نفر 30 فوت اوکیه. 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2728
سلام ستینا جون . میشه یه پست بزاری عکس از خونه ت .  احساس میکنم خیلی باسلیقه ای 😊 مرسی

سلام گلم خوبی. متاسفانه امکانش نیس گلم چون اینجا یک سایت عمومی هستش و من خیلی حریم خصوصی م برام اهمیت داره اما میتونم راهنمایی ت کنم اگر سوالی داشتی در خدمتم گلم. خونه من سالن ترکیب رنگ طوسی و سفید و لکه های زرد (مبل و فرش طوسی. گرده و میز ها و لوازم چوبی سفید. کوسن ها. تابلو و گلدون و این چیزای کوچولو زرد قناری) اشپزخونه سیلور. سفید و برخی لوازم قرمز) اتاق خواب لوازم سرویس خواب رنگ چوب قهوه ای و روتختی و پرده آبی روشن 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
ستین در مورد دستگاه تصفیه آب هم میدونی چه مدلی خوبه؟

سلام عزیزم خوبی؟ مال خودمون رو همسرم گرفته  مارکش رو نگاه میکنم بهت میگم فقط لایکم کن یادم نره 

سلام عزیزم ی سوال  چرخ گوشت رو از کدوم مغازه خریدی؟ چون منم اهوازم

سلام گلم. من لوازم برقی ریزم رو از آقای چوب بند خیابون کاوه گزفتم خیلی هم راضی بودم. ال جی ها رو هم از آقای بقال زاده. برا گارانتی ظرف شویی ی مشکل خوردم چون ساخت 2015 هست گفتن تعلق نمیگیره در حالی که موقع خرید اینو ب من نگفتن و گفتن هر وقت زنگ زدی میایم با گارنتی نصب میکنیم. این شد ک ازشون راضی نیستم تو این مورد. اما خب کیفیت همه برقی هام خوبه و من راضی هستم 

ممنونم  ی سوال دیگه سرویس چینی و کریستال از کجا خریدی؟ و ستِ چاقو

خواهش گلم. سرویس چینی از آقای سقا زاده  پاساژ کارون چینی زرین گرفتم . سرویس قاشق چنگالم رو هم از خودش گرفتم مارک روزنتال . سرویس کریستال و سرویس کارد آشپزخونه از فروشگاه زیبا آقای ملکی پاساژ کارون. اما واقعا راضی نبودم چون قیمتش از همه جا بیشتر بود و درضمن تو حساب کردن اینقدر منو پیوند نفهمیدم چی رو چقدر حساب کرد . از سقا زاده خرید کن منصفه اماا ملکی ن من راضی نبودم سینی هامم از ملکی خریدم ست دو‌تا ۳۸۰ بعد دیدم کل بازار ۳۰۰ . کریستال ک واقعا کرد تو پاچه م 

2706