2737
2734

آیا روشنفکر بودن یعنی این که حتما رفیق باز باشن؟ 

اشکالی داره متاهلی با دوستاشون رفت و امد کنن و مجردی نزن؟ 

من و شوهرم اول زندگی این فرارو گذاشتیم که متاهلی رفت و آمد کنیم اما شوهرم حالا زده زیرش بعد چند سال که میبینه من باردارم میگه من مردم فرق داره من شاید بعد رفتم این زور میگه آخه حالا که من قید همه دوستامو زدم و جایی هم نمیرم. 

حالا که میبینه بچه دار داریم میشیم داره این حرفا رو میزنه فکر میکنه من کوتاه میام دیگه هر جایی بره و هر کاری بکنه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهرم شاید سالی یکی دوبار بره با دوستاش دورهم باشن

بقیش همش کنار خونواده و درگیر کار

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

من شوهرم معمولا با دوستاش جایی نمیره دوستای زیادی هم نداره اما اگر بره من خیلی هم خوشحال میشم اسیر نگرفتیم که. البته در صورتی که اونم این حق رو برای من قائل باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

نه عزیزم شما کوتاه نیا

. خانوادگی رفت و امد کنید

من ک هنوز با دوستای دوران مجردیم هستم اونا هم متاهلن

یاد بگیریم قضاوت نکنیم.. هر کسی ریش داره ؛ مومن نیست👌هر کسی خوشگله ؛ هرزه نیست👌کسی که سیگار میکشه ؛ معتاد نیست 👌 هر کی که آدمه ؛ انسان نیست 👌🥰
خیلی بده امیدوارم شوهرمن یادش نره این قولارو

آره خیلی بده داره منو اذیت میکنه واقعا. اونم تو بارداری با زدن این حرفا از آینده احساس خطر کردم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2706