2733
2734

هرسنی ک خودت آمادگیشو داری...اما اگ زیر 20سالی ک خیلی زوووده

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢

از18 تا 40

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شماچندسالگی حامله شدی

25 باردارشدم اما 3روزه بود ک فوت شد الانم بچه ندارم

بالاخره اون دوتا فندوقای 3روزه و 7هفته من 🍼🍼ک نیمه راه مامانشونو تنها گذاشتن پیش خدا واسطه میشن و روحشون تو ی جسم دیگه بزودی زود برمیگرده و صحیح وسلامت بغلشون میکنم..میشه واسم صلوات بفرستی ک منم تو 1400 مادربشم و شبها با گریه نخوابم؟😢
شماچندسالگی حامله شدی 

۳۰ البته من دوست نداشتم شوهرم گفت یه وقت نیاز به درمان میشه دیر نکنیم منم ترسیدم گفتم باشه که این بلاها سرم اومد شش ماه فقط تهوع داشتم حتما تحقیق کن یکیم بدون نه ماه تقریبا با شوهرت تزدیکی نداری ایا جنبش رو داره

2738