2737
2734
عنوان

عصب کشی و پر کردن دندان

126 بازدید | 10 پست

سلام دوستان ممنون میشم اگه میتونین راهنماییم کنید

من یه دندونم سوراخ شده بود از اسفند پارسال بخاطر کرونا میترسیدم برم دندونپزشکی متاسفانه دیشب دندونم کامل افتاد 

میخواستم بدونم اگه الان با چه روشی اون دندونو برام درست میکنن و جایگزین میشه

عصب کشیو پرو روکش یا نه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم. شما چیکار کردی با دندونت؟

سلام عزیزم رفتم گفت کاریش نمیشه کرد برام ریشه رو کشید گف برو ۱۵ روز دیگه بیا که برات کاشت انجام بدم بعد چون دکتر اشناس من خیچی نپرسیدم فقط گفتم من متحرک نمیخواما گفت باشه محرک نیست ثابته 

۱۵ روز بعدش میشد دم عید گفتم بمونه بعد عید میام که الانم مشکوکم به بارداری فعلا وایسادم پریود شم اگه باردار نبودم برم

2738
سلام عزیزم رفتم گفت کاریش نمیشه کرد برام ریشه رو کشید گف برو ۱۵ روز دیگه بیا که برات کاشت انجام بدم ...

اکی. میخواستم راه حل بدم برای عصب کشی که حالا دگ عصب کشی کردی. خودمم یه دندون عصب کشی کردم قبل عید. بعد فهمیدم میشده عصب کشی نکرد. موفق باشی

اکی. میخواستم راه حل بدم برای عصب کشی که حالا دگ عصب کشی کردی. خودمم یه دندون عصب کشی کردم قبل عید. ...

چطوری میشه نکرد؟ مال من افتاد کاملا دندونم مجبور شدم بکشم ولی خب خوبه که بدونم چطور میشه