2733
2734
عنوان

امام رضایی ها بیاین

98 بازدید | 14 پست

سلام دوستان به مناسبت امروز حرم ختم زیر را گذاشته لطفا بگین چند مرتبه میخونید انشاءالله از آقا امام رضا علیه السلام عیدی بگیرید صلوات_خاصه_حضرت_امام_جواد_عليه_السلام  🔷 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ  وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَ صَلِّ عَلى مُحَمَّدِ بْنِ عَلِىٍّ الزَّکِىِّ التَّقِىِّ و َالْبَرِّ الْوَفِىِّ وَ الْمُهَذَّبِ النَّقِىِّ هادِى الاُْمَّةِ وَ وارِثِ الاَْئِمَّةِ وَ خازِنِ الرَّحْمَةِ و َیَنْبوُعِ الْحِکْمَةِ و َقآئِدِ الْبَرَکَةِ وَ عَدیلِ الْقُرْآنِ فِى الطّاعَةِ و َواحِدِ  الاَْوْصِیآءِ فِى الاِْخْلاصِ وَ الْعِبادَةِ وَ حُجَّتِکَ الْعُلْیا وَ مَثَلِکَ الاَْعْلى و َکَلِمَتِکَ الْحُسْنى 🔶 الدّاعى اِلَیْکَ و َالدّآلِّ عَلَیْکَ الَّذى نَصَبْتَهُ عَلَماً لِعِبادِکَ و َمُتَرْجِماً لِکِتابِکَ وَ صادِعاً بِاَمْرِکَ و َناصِراً لِدینِکَ وَ حُجَّةً  عَلى خَلْقِکَ وَ نوُراً تَخْرُقُ بِهِ الظُّلَمَ وَ قُدْوَةً تُدْرَکُ بِهَا الْهِدایَةُ و َشَفیعاً تُنالُ بِهِ الْجَنَّةُ 🔷 اَللّهُمَّ و َکَما اَخَذَ فى خُشوُعِهِ لَکَ حَظَّهُ و َاسْتَوْفى مِنْ خَشْیَتِکَ نَصیبَهُ فَصَلِّ عَلَیْهِ اَضْعافَ ما صَلَّیْتَ عَلى  وَلِی ارْتَضَیْتَ طاعَتَهُ وَ قَبِلْتَ خِدْمَتَهُ وَ بَلِّغْهُ مِنّا تَحِیَّةً و َسَلاماً  و َآتِنا فى مُوالاتِهِ مِنْ لَدُنْکَ فَضْلاً و َاِحْساناً و َمَغْفِرَةً وَ رِضْواناً اِنَّکَ  ذوُ الْمَنِّ الْقَدیمِ و َالصَّفْحِ الْجَمیلِ . 🌺

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

یک بار 

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2706