2410
2553

سلام اولا من دروغ نمیگم اگه دروغ بگم انشالله واقعا واسم اتفاق بیوفته 

امروز عصر شوهرم تو اتاق خواب بود پسرمم روی تخت خواب بود منم رفتم کنار پسرم دراز کشیدم که اصلا نفهمیدم کی خوابم برد خواب دیدم خونه مادربزرگمم خلاصه میکنم اخرای خوابم یهو دیدم یه زن سیاه پوش ایستاده جلو در با موهای بلند خیلیییی سیاه ترسیدم نگاهش کردم یهو غیب شد یهو دیدم سرش روی شکممه یدفعه دهنشو باز کرد و سرشو کرد سمت شکمم خدا شاهده انگار تموم وجودمو داشت از شکمم میکشید بیرون یهو از خواب پریدم 

واسه اینکه طولانی نشه توی پست بعد میذارم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

گلم میدونی خواب بد رو نباید برای کسی تعریف کنی؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناهار زیاد خورده بودی شاید

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2456
2714

خیس کردم خودمو😐😐😐😐😐😐

حداقل میگفتی داستان جنیه 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

وقتی بیدار شدم حتی نمیتونستم سرمو تکون بدنم تمام بدنم قفل بود نمیتونستم حرف بزنم و هنوز انگار چیزی از درونم کشیده شد بیرون به خدا همون لحظه فمر کردم شاید روحمه و الان لحظه مرگمه و حسرت میخوردم که چه زود تموم شد تا چند دقیقه همینجور بودم که اروم اروم بدنم شل شد و تونستم سرمو بچرخونم و سوره ناس بخونم سریع رفتم شوهرمو بیدار کردم و واسش تعریف کردم با اینکه خیلیشو میگه از ترس بوده و باور نکرد خیلیییی بد بود من اعتقاد به بختک ندارم اما نمیدونم عصر این چه کوفتی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
گلم میدونی خواب بد رو نباید برای کسی تعریف کنی؟ 

این خواب فرق داشت اصلا عادی نبود من یه مدت اینجور میشدم ولی از وقتی روی چهار طرف دیوار خونم ایت الکرسی نوشتم خوب شدم نمیدونم چرا امروز اینجور شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناهار زیاد خورده بودی شاید

نه بابا خیلی متعادل😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بیدار شدم حتی نمیتونستم سرمو تکون بدنم تمام بدنم قفل بود نمیتونستم حرف بزنم و هنوز انگار چیزی ا ...

عزیزم حتما سوره بقره رو بزار تو خونت پخش. شه شاید ساکنین اعمار باشن 

2706