2733
2734
عنوان

دلایل خیانت مردان

400 بازدید | 13 پست

بسیاری از افراد دلیل خیانت مردان را روابط جنسی میداننداما برخلاف تصور عموم همیشه اینگونه نیست و طبق تحقیقات انجام شده از مردان تنها ۷درصد دلیل ان را گرایش جنسی به شخص دیگر دانسته و بقیه دلیل این رفتارشان را بی توجهی به همسر عنان نموده اند از نظر علمی ۸علت موجب خیانت مردان میشود ۱توجه بیشتر زن به خانواده پدری خود 2:بی توجهی زن به رابطه زناشویی3:رفتار تحکم امیز با شوهر 4:تمرکز بیش از حد زن بروی دوستان و فرزندان 5:سرزنش کردن مرد توسط زن 6:وقتی زن مانند یک مادر با همسرش رفتار میکند 7:وقتی زن بذر شک و تردید را در ابتدای رابطه می کارد 8:زنانی که به کار و مادیات بیشتر اهمیت میدهند 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اگ اینجوره پس زنا هم اکثرشون بایدبرن خیانت کنن  

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
به هر دلیلی زوج یا زوجه خیلی گ... میخوره خیانت کنه

👍👌👏

صدای خنده خدا را می شنوی؟!دعایت را شنیده.به آنچه محال میپنداری میخندد.باور داشتم و با لطف خدای مهربونم تونستم بدستت بیارم.مخاطبم کسی نیستا!اشتباه نکنید.رشته تحصیلیم رو میگم😍. وقتی زندگی کسی رو نجات میدی😷 و حس میکنی خدا خواسته که تو وسیلش برای نجات جان آدما باشی میشه بهترین اتفاق زندگیت❤🤩💐
2738

بنظرم خیانت توجیه نداره .نمیتونه خیانت نکنه بره طلاق بگیره بعد هرکاری خاس بکنه

به یاد داشته باش انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند،به میزان فرهنگشان عشق میورزند،و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند

بس کنید این مسخره بازیا رو، مردا نمیتونن جلوی خودشون رو‌بگیرن، 

من و دوست پسرم رابطمون خیلی خوب بود هیچکدوم ازین مشکلاتم نداشتیم، برای من همه کاری میکرد ولی آخرش با دوتا ج.. بهم خیانت کرد. دلیلشو پرسیدم گفت میخواستم قبل ازدواجمون آخرین شیطنت رو داشته باشم. 

الکی براشون توجیه نتراشین که اینقدر که ما تقصیر رو انداختیم گردن زن و توجیه کردیم خیانت مرد رو اینقدر بی پروا شدن. 

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️

میتونه با همسرش درمیون بزاره اگه همسرش بازم توجه نکرد جدا بشن

تا بوده مردا به زناشون کم توجهی میکردن اگ اینجوری بود الان کل زنا باید خیانت میکردن 

مردا کلا قلبشون تو اونجاشونه

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد