2703
2553
عنوان

چقد امسال بد گذشت برای تو چطور بود دوست عزیز؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 29 پست
سردار که پارسال بود عزیز

من از زمان دی پارسال تاامسالو حساب کردم

فکر کردم منظورش از زمان آغاز کروناس نه سال۹۹  

حالا شما به بزرگی خودت ببخش اشتباه شده

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
من از زمان دی پارسال تاامسالو حساب کردم فکر کردم منظورش از زمان آغاز کروناس نه سال۹۹     ...

من کی هستم که بخوام نبخشم🥴🤚🏻

/دانشجوی دندانپزشکی و مشاور کنکور/ برای مشاوره بهم پیام بدید✉️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افتضاح

عده کمی از مردم خوشحالن باهرکسی حرف می زنی ناراحته واقعا به هرکی نگاه می کنی یه غمی ت دلشه که از رو صورتش مشخصه

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
2456
جدا از کرونا و قرنطینه  امسال برا من سال خیلی خوبی بود  استخدام داداشم  عقد اون یک ...

چه عقد کنونه توخونه شما مبارکتون باشه یکمی رو نگه می داشتین واسه ساله بعد همه روعقد نمی کردین😁

💕هربژی کورد💕 درپس هر قضاوت ما یک نفر می جوشد  یک نفرمی سوزد  ویک نفر می میرد   قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود  حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند...!   کاربرساله ۹۵هستم خودمم نمی دونم چطور اومدم اینجارو پیداکردم مثل چراغ جادویی یه هو اومدم تو تاچشم بازکردم اوه چندسال گذشته ومن معتاد شدم 😁
به غیر از کرونا ،امسال سالی بود که من به خواستم رسیدم 

خداروهزاربارشکر که به خواستت رسیدی عزیزم 

چه عقد کنونه توخونه شما مبارکتون باشه یکمی رو نگه می داشتین واسه ساله بعد همه روعقد نمی کردین😁

ممنون عزیزم 

همگی محضر و بی سر وصدا 

ولی واقعا خوشحال شدم 

داداشم خانمش فوت شده بسختی راضی شد بعد ۵ سال ازدواج کنه

ممنون عزیزم  همگی محضر و بی سر وصدا  ولی واقعا خوشحال شدم  داداشم خانمش فوت شده بس ...

چه مرد وفاداری بعضی مردها خانمشون زور و مورو گونده پیششونه می خوان برن زن بگیرن برادر شما بعد پنج سال تازه ازدواج کرده 

2714
چه مرد وفاداری بعضی مردها خانمشون زور و مورو گونده پیششونه می خوان برن زن بگیرن برادر شما بعد پنج سا ...

اره اونم از بس خانواده خانمش اصرار کردن و خانمش به خواب چند نفر اومده بود قبول کرد 

2706