2733
2734
عنوان

لیست سیسمونی💕

165 بازدید | 16 پست

سلام خانوما، اخر هفته میخوام برای نی نی خرید کنم، قبلش بگم ما رسم سیسمونی نداریم که مادر عروس بخره و خلاصه خودمون میخریم، و خونه مون یک خوابه و سرکیس چوب نمیخریم، و فقط تخت و یه کمد کوچیک میخریم، تختش رو کنار تخت خودمون میذاریم، ان شاءالله بعد از یک سالگی  اتاقش رو جدا میکنیم، حالا لطفا راهنمایی کنید لیست رو ببینید چیزی کم هست یا چیزی غیرضروریه بگید، من تجربه ندارم.پیشاپیش ممنون💜(راستی کالسکه نمیخریم با این کرونا بیرون نمیریم،ففط نمیدونم کریر بخرم یا نه، برای وقتی که از بیمارستان میاریمش خونه و اینکه کسی بیاد دیدنش تو کریر باشه، برای اینکه کسی بغلش نکنه بخرم یا نه، بدرد میخوره، نمیخوره، تجربه ندارم)💜

لیست سیسمونی:
لباس سایز صفر و یک و دو _ هر کدام ۲دست( لباس جلو دکمه دار راحتتره)
زیرپوش دکمه دار نخی سایز ۰ تا ۳
سرهمی نخی سایز ۰ تا ۳
شلوار نخی ۴ عدد
زانو بند
کلاه و دستکش و جوراب ۲ تا
ساک وسایل
زیر انداز تعویض پوشک
تب سنج
پتو
رخت خواب دم دستی
دستمال مرطوب
دستمال خشک کن ۴ تا
حوله
شیشه شیر
دندون گیر
فین گیر
پشه بند
شانه
پیشبند
تخت
تشک استاندارد تخت
ست ملحفه(لحاف،ملحفه رو بالشتی،بالشت، ضربه گیر)
کمد
پستونک ارتودنسی
بند پستونک
کیسه خواب،قنداق فرنگی
ناخنگیر
پودر بچه

وسایل بهداشتی:

مینی واش
پوشک
شامپو مو
شامپو بدن
روغن بچه
پماد سوختگی
لیف و اسفنج حمام
وان حمام
لوسیون بعد از حمام
گوش پاک کن
سبد لباس چرک
پودر لباسشویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا منم همه اینارو گرفتم + وسایل تزئینی اتاق مثل سط زباله و قاب عکس و عروسک و مبل کودک و جلو مبلی با ی چشم زخم دیوارکوب و گهواره

و موکت صورتی 

سویس تخت

ولی خیلیاشون ازشون استفاده نکردم

راستی ی آفتابه کوچیک با ی تشت حمام واسش بگیر

2738
دقیقا منم همه اینارو گرفتم + وسایل تزئینی اتاق مثل سط زباله و قاب عکس و عروسک و مبل کودک و جلو مبلی ...

مرسی عزیزم💙 افتابه رو حتما باید بنویسم😃 و سطل زباله و عروسک.. بقیه ان شاءالله اتاقش رو جدا کردیم براش میگیرم

دقیقا منم همه اینارو گرفتم + وسایل تزئینی اتاق مثل سط زباله و قاب عکس و عروسک و مبل کودک و جلو مبلی ...

عزیز یادت از چیا استفاده نکردی؟ از لیست من، اخه من چیزایی که واقعا لازمه رو میخوام بگیرم، اگه بدرد نمیخوره نخرم الکی

انشالله هر دوتاتون‌ صحیح و سالم باشید  برای منم دعا کن تو دلت پاکه به زودی با یه ادم‌خوب آزدوا ...

عزیزدلم، سلامت باشی😘😘😘 ان شاءالله به امید خدا با یه مرد خیلی خوب ازدواج میکنی، توکل به خدا😘

2706