2737
2734
عنوان

کی تشک خوشخواب شسته؟

190 بازدید | 12 پست

تشک تخت بچم نجس شده البته هنوز بعضی شبا نجس میکنه موندم بدم بشورن یا نه روی تشکش مخافظم داره اما باز نجاست بهش میرسه .. میترسم بدم بشورن دوباره نجس کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اینا ک مبل میشورن میان تو خونه میشورن خشک میکنن راحت

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

میتونی از این پلاستیک متری ها بخری بکشی رو تشکش ک اگه بازم جیش کرد اونو فقط جمع کنی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
چن سالشه؟ شب ادراری داره؟ گناه داره درمانش کنین بعدم اگه بو نمیده نشور از اخر بده بشورنش

دوسالشه دخترم تازه دوماهه از پوشک گرفتمش خیلی خوب خودشو نگه میداره گاهی وقتا که مایعات زیاد میخوره از دستش درمیره چون لجبازی هم میکنه نمیاد نصفه شبا دستشویی

منم یه جا پرسیدم میگه برای آبکشی باید ببریم حیاطتون ما آپارتمانیم..

ن بابا ابجی من گف دستگاه دارن همون تو اتاق شستن