2733
2734

بچه ها مادربزرگم(مادر پدرم)

یه مدت رابطمون کلا شکرآب بود چون با جعل امضای بابام ارث و میراث بالا کشید داد به عمم بابامم با قانون وارد شد حق خودشو گرفت

اونم گفت که حق نداشتی و کلی تهمت به مامانم زد و....

بگذریم

الان میخواد تهران بره عمل کنه

زنگ زده به مامانم که بگو پسرم مرخصی بگیره باهام بیاد بعد عملم میام خونه شما(در حالی که ۵تا خواهر داره اینجا)

عمومم همراهشه

عمم گفته من حوصله بیمارستان و مریض داری ندارم 

حالا تمام اینا هیچ ما ۴ماه پیش کرونا گرفتیم و دکتر گفته در معرض ابتلاییم و باید مراقب باشیم همه بدنمون ضعیف شده

منم نگرانم بابام میره بیمارستان بعدم مادربزرگم میاد اینجا یه وقت کرونارو انتقال ندن اونم کرونا انگلیسی که بیشتر خطرناکه 

تازه با اتوبوس دارن میان که اونم خطرناکه

من غلط فکر میکنم که نباید بیاد خونه ما و باید بره خونه خواهرش؟

باید چیکار کنم شما بودین چیکار میکردین خواهرانه بگین

هیچکس حق نداره بدون رضایت میزبان بره خونه کسی

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خونه پسرش رو ول کنه بره خونه شوهر خواهر  

حرفت اشتباهه هر چقدر هم بد باشه 

مگه میشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

والا پسرش به خواهرش ارجعیت داره اصولا باید بیاد خونه ی شما نیتونین بهش بگین پرستار بگیرن والا که با وحود کرونا اجازه  نمیدن هیچ بیماری همراه داشته باشه

میرقصانم زندگی را به سازم
اگه همه اینارو ک بما گفتی واسش توضیح بدی قانع نمیشه؟؟

دعوا راه میندازه

بابام باهاش حرف زد یه بار چنان داد و بیدادی راه انداخت و نقشبازی کرد که مثلا داره سکته میکنه..اصلا منطقی نیست

2706