2737
2734
عنوان

راهنمایی جهزیه، بیاید لطفا🙏🏻

619 بازدید | 12 پست

پلوپز ۵۰ کاره بوش کسی داشته؟ میدونید کیفیتش چطوره؟ 

میدونم تقلبی هستن و بوش آلمان نیستن این ۵۰ کاره ها.... فقط میخام بدونم کیفیتش چطوره؟

به خوبی تفال و فیلیپس هست؟؟

(۵۰ کاره منظور اینه که ۵۰ تا گزینه پخت داره رو صفحش ... آرام پز، زود پز، پلوپز، سرخ کن، بخارپز، کیک پز، ته چین، پاستا ، ماست بندی، و ...)

لطفا اگه میدونید کیفیتش چطوره بگید ، مرسی🙏🏻💜

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

من دارم ولی استفاده نکردم ازش تا حالا

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

تو دیجی کالا نظرات ای مارک پلو پز بخون خیلی کمکت میکنه

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قیمتش چنده؟ یعنی زودپز و سرخ کن نمیخری دیه؟

۲ ملیون

شنیدم مارکای فیلیپس، هاردستون، تفال خوبن

قیمتاشونم بین ۲ تا ۳ تومنه تقریبا

این بوش که میگم اصل نیست

(سبد سرخ کن رو بعضی هاشون ندارن ، هاردستون داره، بوش هم داره فک کنم)

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
۲ ملیون شنیدم مارکای فیلیپس، هاردستون، تفال خوبن قیمتاشونم بین ۲ تا ۳ تومنه تقریبا این بوش که میگ ...

عزیزم اونا جنسای بنجلن هیچوقت انقدر پول نده به اونا من همین میگل که میگم ۳۵۰۰ دیدم چندوقت پیش من ۱۳۰۰ خریدم تابستون بفکر اسم مارکش نباش توالان بخاد۳تومن پول یه پلوپز که تقلبی بدی انگار فقط داری برندشو میخری کاراییش دیگ درحد ضعیفترین پلوپزاس پس همونو یه جنسی بخر که برات کار کنه مهم نیس مارکش چی باش پارس خزرم همیشه تعریفشو شنیدم بااینکه جنس ایرانیه و قیمتشم خب خیلی مناسبتره