2726

من چند سال بچه نداشتم بعد هر جا لباس بچه می‌دیدم ذوق میکردم می‌خریدم از جوراب گوگولی ها بگیر تا اون لباس کروبادی ها وای چه ذوقی میکردم برای دل خودم می‌خریدم آنقدر اونها رو بغل میکردم گریه میکردم الان یادم میاد اشک تو چشامه خلاصه که خدا بهم لطف کردو بعد هفت سال بهم دختر داد اما بچم ریز بود تا اومدم لباس ها روتنش کنم اندازه نبود بزرگ بود براش بعد رشدش خوب شد لباس ها کوچیک شدن خلاصه این لباسها نو موند بعدم دوباره باردار شدم وپسرم وزنش خوب بود درشت بود نشد که لباس هارو چند دفعه بیشتر تنش نکردم اینا موند تا اینکه برادر شوهرم ازدواج کرد چون به خاطر مشکلی که داره کار نمیکنه خونه مادرش زندگی می‌کنه با حقوق پدر شوهرم زندگی میکنن وضع نامناسب شانس اونا همون رابطه اول باردار شد منم گفتم لباسهای بچه ها حیفه بدم بچشون تنش کنه حالا یکی دوبارم تنش کنه من خوشحال میشم با ساک دادم بهش اما مامان جاریم که دیده بود اونو بیرون گذاشته بود یه روز دیدم همسایمون داره ماشینش رو پاک می‌کنه وای بالباس های بچه من که به روزی با چه حالی خریده بودم خیلی ناراحت شدم به مادر شوهرم گفتمچرا به خودم ندادین گفت من متوجه نشدم اصلا بیرون گذاشته ناراحت شدم گفتم حیف لباسها باید میدادم یکی لیاقت داشته باشه دیگه گذاشتم انباری یادگاری بمونه برا خودشون ولی اون لباسها یه چیز دیگه بود برام تاپیک اون خانم که گفته بود کمک میخواد لباس پسرونه دلم سوخت یادشون افتادم کاش میشد برسونم دستش حداقل استفاده میکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخه به جاریم گفتم چیزی نگفت یعنی کلا مشکل دارن دیگه وقتی برادر شوهرم مشکل جسمی داره خوب زن نرمال بهش نمی‌دن که از لحاظ ذهنی مشکل داره مشکل جسمی نداره سالمه ها  مامانش دخالت کرده گذاشته بیرون اونم ماست چیزی نگفته بعضی هاش نو بود اصلا باز نشده بود کاش میدادن به خودم من گفتم اینا که حقوق ندارن بزار کمک بشه براشون