2737
2734

نمیدونم چخبره صدای اهنگو بلند کردن و محکم میکوبن با هر ضربشون چهار ستون ساختمون میلرزه خیلی افتضاحه اصلا هر ان حس میکنم الانه که سقف بیاد پایین اخه چیکار کنم سر و صداشون به کنار کرونا انگار اصلا وجود نداره اینهمه مهمون دعوت کردن تو یه خونه کوچیک نزدیک صد نفر تو خونه نود متری از استرس دارم میمیرم ای خدا بگین چیکار کنم یکم اروم شم😭😭😭

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

ارام باااش چیزی نشده که وا

تو ام برو جلو اینه با اهنگشون برقص والا

اونا کرونا میگیرن تو چرا میترسی

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ترس چی ؟ آهنگ گذاشته دیگه 

اهنگ و چیکار دارم اونو که همیشه میزارن مشکلی ندارم ولی الان خیلی ناجوره زمین میلرزه از بالا حس میکنم سقف داره میئفته

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂

اصلا نرو در خونشون. چون جمعیت زیاده و محیط بشدت آلودست

حتی در رو هم باز کنن ممکنه آلوده بشی

با همسایتم حداقل تا 2هفته هیچ ارتباطی نداشته باش چون احتمال خیلی زیاد ناقله

بشین یجا با گوشیت کار کن بیخیال باش

برو تو اتاق هندزفری بزار فیلم ببین یا موسیقی گوش بده

۲۲ سالمه و ۱۰ ساله دچار بیماری سختی شدم برای سلامتیم دعا کنید که به هر دری زدم بسته بود یعنی چه حکمتیه تو این جون دادن و بین زمین و آسمون معلق بودن ...

اسگولن..بگیرن نصف ادمای احمق این کشورازبین بره

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

یاد عروسی ارسطوی پایتخت افتادم چقدر اون سکانس خنده دار بود سقف جر خورد از دست آهنگ 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
2706