2733
2734
عنوان

شکلات

187 بازدید | 27 پست

سلام خانوما من یه سری شکلات دارم تو خونه ام مال سه سال پیشه هر چی روشو نگاه میکنم تاریخ انقضاء نزده میشه خورد به نظرتون؟ بسته بندی هم هست عجیبه که نزده🤔

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سه سال پیششششش شکلات خور نیستی شما تعجبه بریز بره شکلات نهایت یک سال انقضا داشته باشه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738
😐فقط بگو اینجا کجا بودن 

ریخته بودم توظرف روی میز جلو مبلی از اول عروسیم گذاشتم مثلا بخوریم اما نه من نه همسرم اهل شکلات خوردن نیستیم از چاق شدن میترسیم😆

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من ۳ روز تو خونه م شکلات نمیمونه چجوری ۳ سال مونده

آخه ما نمیخوریم روی میزم بوده ها🙂

ما یه سری شکلات داریم برا ده سال پیشه😂 اصلا تاحالا فکر نکردیم به انقضاش ،سالی یبار برا تزئین چیزی ر ...

😂 😂 😂 

سه سال پیششششش شکلات خور نیستی شما تعجبه بریز بره شکلات نهایت یک سال انقضا داشته باشه

نمیندازم دور اگر اینطوره میذارم تو کیسه بچم کوچیکه میریزم سرش خوشش میاد بازی میکنه باهاشون 

شکلات خراب شدشم خوشمزه است🤤🤤🤤😂 خدااای 3 ساااال نرفتید سمتش کجاااا بود 

آره 😐 روی میز جلو مبلی گذاشته بودم بخوریم سه ساله نخوردیم 😬

2706