2703
2553
عنوان

وزن و قد بچه هاتون در سن 2 تا 3 سالگی

44362 بازدید | 25 پست
سلام مامانا ........... ممنون میشم اطلاعاتتون رو با یه مادر نگران در میون بذارین ........... دختر من 2 سالگی 12 کیلو بود ..... الان که 2 سال و 8 ماهشه باز 12 کیلو هست با قد 94 ........... اخه چرا وزن نمیگیره ......... بچه های شما تو این سن هر ماه چقدر وزن اضافه میکردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نگران نباش خانمی فقط سعی کن تغذیه اش رو متنوع تر کنی بچه ها تو این سن نیاز به انگیزه دارن ...دخترمن وقتی پیش بچه های دیگه هست غذاش دوبرابر میشه ولی پیش خودم که هست کمتر میخوره
خدایا گاهی نگاهی....
پری کوچولو و شمیم جون .......... شما هم ومثل دختر من وزن نگرفته ............ اخه مشکل من اینه که غذاش بد نیست اما فوقالعاده پر تحرکه
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2714
اره ....محصوصا صبحانه اش که پیش پرستارشه و دوستای دیگش چون میدونستم بیشتر میخوره معمولا صبحانه های پر کالری مثل حلوا ارده و کره عسل و چهار مغز باعسل میذارم دونمونه میوه که تا ظهر بخوره و تنقلات مثل کشمش و انجیر خشک و پسته و نخود و توت خشک و... شیر و گاها ناهار میذارم براش ...خدارو شکر همه رو میخوره
خدایا گاهی نگاهی....
2706