2726

اولا انقد میخواستمش ک نگو اما الان خیلی بحثمون میشه دیگه محبت نمیکنه داد میزنه همش دلم نمیخواد اینجوری بشیم لطفا کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهر عزیزم متاسفانه این دعواها و دلخوری ها باعث شده که کم کم طلاق عاطفی بینتون صورت بگیره که اگر پیشگیری نکنید رابطتون خدایی نکرده بدتر هم میشه شما میتونید مشاور برید و صحبت کنید و یا اینکه ( راه های پیشگیری و درمان طلاق عاطفی) رو از گوگل سرچ کنید بخونید و بهش عمل کنید،انشاءالله به حق همین شب عزیز اختلاف هاتون با همت خودتون به عشق تبدیل بشه و زندگیتون شیرین و به دور از مشکل

بخدا اصلا مث بقیه زنو شوهرا نیستیم شاد باشیم اون برا خودشه منم برا خودم

خب اینجور که نمیشه باید اول همه ی مشکلاتتونو با صحبت منطقی حل کنید بعد مثل اوایل با همسرتون صحبت کنید دوران نامزدی که قربون صدقه هم میرفتین بعد بهانه های الکی سر هیچ و پوچو حذف کنید هر انتقادی هم دارید مودبانه بیان کنید هیچچ وقت هم زندگی خودتو با دیگران مقایسه نکنید با زندگی خوب خودتون در اوایل ازدواج مقایسه کنید سعی کنید همه عوامل منفی رو حذف کنید تا کیفیت زندگیتون باز به اول برگرده به خودتون برسید به همسرتون اهمیت بدین رابطه حسابی تدارک ببین واسش اون طور که دوست داره خلاصه همه جوره بهش اهمیت بده تا انشاءالله درست بشه