2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منو موحده با همیم یه هفته اختلاف داریم😂 منپ میاپ خبر میدم🤗

انشالله انشالله برای هردوتامون 🙏🙏💛💛👦👦

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
سلام خانوم تو روخدا میشه جوابمو بدی الان عکس ناف بچتو دیدم، دیدم یه لکه سفید روی شکمشه؟؟؟ تا حالا ب ...

از وقتی که به دنیا اومد اون لکه رو داشت ۶ ماهگی بردمش دکتر گفت اگه همین یکی موند مهم نیست اگه زیاد شد بیار 

الان نزدیک ۴ سالشه همون یکی مونده بیشتر نشده خداروشکر 

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
2728
از وقتی که به دنیا اومد اون لکه رو داشت ۶ ماهگی بردمش دکتر گفت اگه همین یکی موند مهم نیست اگه زیاد ش ...

بچه منم  زیر رانش میشه گفت زیر زانوش...چون خیلی نزدیکه زانوشه یه لکه سفید داره من وقتی که بچه ام 2ماهش شد فهمیدم و لکه رو دیدم نمیدونم از وقتی به دنیا اومده داشته یا همون دوماهگیش اون لک رو زده چون توی دید نبود اون لکه که من زودتر متوجه بشم.... بردمش دکتر بهش پماد و ویتامین و اینا دادن وقتی دوماهش بود 

بعد از چند روز که اون لک رو دیدم متوجه شدم زیر دماغشم یه لکه کوچیک داره میزنه،، لکه زیر دماغش تا خوب توجه کامل نکنی معلوم نیست خداروشکر

منم دکتر گفت چون از این بیشتر نشده خداروشکر جای نگرانی نیست الان دخترم 7 ماهشه و الحمدلله دیگه لکه ای نزده ولی همش با استرس بدنشو نگاه میکنم که نکنه بازم بزنه😞😞😞

دکتر به شما نگفت دلیل این لکه چی میتونسته باشه؟؟؟ 

بچه شما از روز اولی که به دنیا اومد اون لکه رو دیدی یا بعد چند وقت توام دیدیش؟

زنگ‌زدی چی گفت بهتون چی ازش پرسیدی

گفت قرآن میگه تا من هستم نگران‌نباش گفتم باردارم بچه‌ام چیه گفت بیاد برس سونوگرافی😂 ولی خیلی خوش اخلاق بود

گفت فرقی نداره و حاجتت روا میشه و برا همه دعا کن مادر نمونه🤗

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
2706