2137
2106
عنوان

👍راضی بودم/ راضی نبودم👎

2158 بازدید | 204 پست

من میگم،    شما هم اگر دوست داشتید بگید تا از تجربه های همدیگه استفاده کنیم و  به همدیگه کمک کنیم تا پولمون رو برای چیزای بی کیفیت خرج نکنیم و انتخاب بهتری داشته باشیم:

خوب جونم واستون بگه که: 

از شامپوی مارک  فیتو حجم دهنده ی مو اصلا راضی نبودم.👎

از شیشه پاک کنه گلرنگ نارنجیش، راضی بودم.👍

از ادویه ی زعفرونیِ گلستان  خیلی راضی ام.👍

از نرم کننده ی مو و نرم کننده ی دست و صورت نیووا راضی ام.👍

از شامپو لِروکس که میگفت نمیتونی منو نبینی 😄اصلا راضی نیستم نصف موهای منو و دخترم با اون ریخت.👎

از افتر شیو آرکو خیلی راضی ام.👍

از ریمل و کرم پورد نوت  راضی نیستم.👎

از این فرشهای براق راضی نیستم چند بار که شستم مات شدن و رنگ و رو و حالت براقیتشون رفت.👎

از رب گوجه ی یارا راضی نیستم یکم زیاد میزنم رنگ غذا تیره میشه. 👎

از چایی ساز (های سانگ ) راضی نیستم.👎

از نرم کننده ی آبرسان پوست  کامان  راضی ام.👍

از مارک آرایشیِ کلاسیک خصوصا سایه چشماش راضی ام.👍

از پودر هوم کر و نرم کننده ی لباسش راضی نیستم.👎

از ریمل اسنس مشکی راضی ام 👍

از ریمل میبلین زرد اصلا راضی نیستم.👎

بقیه اشم میگم باز🙂

وایییی چجالب

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نرم کننده نیووا دیگه پیدا نمیشه ازکجا میخری

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

از اسپری گاز پاک کن ABC واقعا راضی هستم👍

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

از کرم دووسه راضیم عالیه

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

من میخاستم لروکس بخرم چ خوب ک گفتی

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2050

از شوهرم رازی نیستم .😂🖤

نامه ای ب خانواده شوهرم(:🖤خانواده عزیز من،متشکرم از اینکه منو به جمع خانواده خودتون راه دادید،اول باید بگم که حضور من در این خانواده نباید زندگی روتین شما رو تغییر بده،کسانی که لباسهارو میشستند به کارشون ادامه بدهند،کسانی که غذا درست میکردند نباید کارشون رو ترک کنند،کسی که خانه رو تمیز میکردهم به کارش ادامه بده،من این موضوع رو درک میکنم و نمیخوام هیچکس زندگی روتین خودشو تغییر بده،من اینجام تا بخورم ،شاد باشم وپسرتون رو کنترل کنم😌

از رب چین چین خیلی راضیم👌👍

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2183

کرم دست شون بادام راضی هستم. 

پودر پرسیل خوبه. هوم کر دوس نداشتم. 

کرم پودر ایپکن راضی بودم. ضد افتاب الارو راضی بودم. 

کرم دست کامان اون صورتی رنگه راضی نبودم. 

ریمل دوسه راضی بودم. 

ازریمل کالیستا راضیم

ازکرم پودردوسه راضیم

ازکروناناراضیم 

ازشامپو کلیرناراضی ام

ازقرص هیرویت راضی ام

ازماسک سیب زمینی راضیم

ا