2733
2734
عنوان

****پشت صحنه ها ی شب های خواستگاری *****

| مشاهده متن کامل بحث + 476823 بازدید | 1623 پست
تازه اهنگ هم ميزاشتيم ولي من الان با گوشي هستم اهنگ ها پخش نميشد كلا فاز ني ني سايت عالي بود

واقعا؟ کاش هنوز سایت و محیطش مثل اون دوران بود. تاپیکهای بروز شده رو که میبینم حس میکنم چقدر با هم صمیمی و مهربون بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا یکی منو لایک کنه بعدا بخونم تاپیک باحالیه

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
جو بسيار صميمي بود من هنوز خيلي دوستان ريادي دارم بعد از ٩ سال با هم در ارتباط هستيم ميبينيم همو چند ...

به به عالی 

برای ذات نیکو خودتون هست عزیزم❤️❤️

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2731
وأي يادش بخير اين تاپيكممممممم چقدر ميخنديديممممم  يكي پيدا نميشه اكانت منو برگردونههههههههههه ...

وای مامی ندااااا تو هیچوقت از خاطراتم پاک نشدی،کجا بودی ننه😭ای لاو یووو،،نی نی داری 😍مبارکه،گل پسرات بزرگ شدن دیگه اقا شدن❤

هلاک اون انرژی مثبتت بودم،،اون اشپزیات،،

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

من با نامزدم دوست بودم همه ی خانواده ی اون و خانواده ی من بجز بابام میدونستن قضیه رو 

حالا شب خواستگاریم  گفتن  برید حرفاتونو بزنید بیا نظرت رو بگو

حالا مگه اون میومد؟😂میگفت از بابام خجالت میکشم چون میدونه بعد چند سال دیگه حرفی نداریم بزنیم

مامانش به زور فرستادش تو اتاق حالا مگه میرفت😂😂

از شدت بیکاری کلی عکس گرفتیم بعدشم که نمیدونستیم چقدر باید تو اتاق بمونیم که ضایه نباشه،اونقدر موندیم تو اتاق که مامانش اس داد بابا بیاید بیرون آبروتون رفت😂😂😂

آخ شب دوم خواستگاری پدر شوهرمو مادرم سر طلا چک و چونه میزدن پدرشوهرم ازم پرسید چقد طلا میخوای گفتم هر چی در شان و شخصیتتونه یعنی خونه رفت رو هوا از بس خندیدن 😑😑😑 اخر پدر شوهرم گفت دخترم شابد ما بی شخصیت باشیم هاااا

عضو گروه قرمز❤️(کاهش وزن بالا ۲۰ کیلو )وزنشروع ۹۵❤️وزن فعلی۹۳❤️وزن هدف ۶۰❤️ان شاءالله
2738
وای مامی ندااااا تو هیچوقت از خاطراتم پاک نشدی،کجا بودی ننه😭ای لاو یووو،،نی نی داری 😍مبارکه،گل پسر ...

عزيزه دلم مرسي ك منو يادته هنوز😍😍😍خيلي خوشحالم كردي 

اره ي دخمل توًراه ب اميد خدا ، فدات اخه كلا پسورد اون اكانت قبلي رو فراموش كرده بودم دوست نداشتم با ايدي جديد بيام ولي خوب مجبور شدم 

ن عزيزم شركت نكردم اخر😅😅😅😅😀

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
تاپیکتون عاااالیه    

مرسي عزيزم 😘😘

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
عزيزه دلم مرسي ك منو يادته هنوز😍😍😍خيلي خوشحالم كردي  اره ي دخمل توًراه ب اميد خدا ، فدات اخ ...

میشه منو لایک کنید.این تاپیکتون خیلی خوبه

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷

این پست رو میزارم که این تاپیک بیاد بالا به روز شه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

تاپیک هم تاپیک های قدیم بعد از 10 سال هنوز این تاپیک پابرجاست😍تاپیک های الان به ساعت نکشیده میترکن

بیلیید بخونید دلتون باز شه🌷🌷😻😻

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706