2733
2734
عنوان

****پشت صحنه ها ی شب های خواستگاری *****

| مشاهده متن کامل بحث + 476833 بازدید | 1623 پست

خواستگاری من خیلی جالب بود همه قول و قرار خاستگاریو گزاشتن بدون اینکه خودم باشم البته شوهرم پسرداییم بود واس همی همچین لازم ندوستن منم باشم😂منم شهرستان بودم ۳ساعت باشهرمون فاصله داشت هرطور بود نیم ساعت قبل رسیدن رسیدم خونه حاضرشدم

هنوزم حرصی میشم چرابراشون مهم نبود منم باشم😑دایی جانم میدونست اینجانیستم گفت اشکال ندارع نمیخاد باشی🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ جالب این تاپیک مال سال ۹۲ هست🙂

من که کل مراسم خاستگاری و .... همش در حال پذیرایی بودم

هیچکس کمک نکرد کلا در حال رفت و آمد بین پذیرایی و آشپزخونه بودم😑

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.

من پر حرفم و شوهرم کم حرف روز خواستگاری گفت اول شما شروع کن من کلی حرف زدم و کلاس گذاشتم طوری که حسابی ترسید و خودشو جمع کرد .ازش سوال معروف هدفت از ازدواج چیه رو پرسیدم بیچاره هول شد و گفت خب باهم راحت باشیم وقتی کاری باهن داریم😂😂😂

منو نگو داشتم از خنده منفجر میشدم به زور خودمو نگه داستم ولی دید که خندیدم بعدها گفت با این که از دستپاچه شدنم و جواب جنسی که داده بودم😜😜😜 ناراحت بودم ولی از خندت خوشم اومد و فهمیدم مثل خودمی و انتخابت کردم😂😂😂😂😂.

وأي يادش بخير اين تاپيكممممممم چقدر ميخنديديممممم 

يكي پيدا نميشه اكانت منو برگردونهههههههههههه 😭😭😭😭

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2738
مامی ندا یه سر بزن اینجا عزیزمممممم مشتاق دیدارتیم🌹🌹🌹

عزيزمممممممم مامي جانم من اينجاممممم فقط ي كم اپديت شدم🤪🤪😅

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗

چقدر همه آرومتر و مهربونتر بودن چقدر ادبیات حرف زدن فرق کرده الان همه عصبانی 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
عزيزمممممممم مامي جانم من اينجاممممم فقط ي كم اپديت شدم🤪🤪😅

سلام مامی ندا به نی نی یار بگو 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
من فقط محو  ایموجیهای متحرکشون شدم    

تازه اهنگ هم ميزاشتيم ولي من الان با گوشي هستم اهنگ ها پخش نميشد كلا فاز ني ني سايت عالي بود

چقدر همه آرومتر و مهربونتر بودن چقدر ادبیات حرف زدن فرق کرده الان همه عصبانی 

جو بسيار صميمي بود من هنوز خيلي دوستان ريادي دارم بعد از ٩ سال با هم در ارتباط هستيم ميبينيم همو چند تا دوست صميمي تو كشوري ك هستم از همين سايت باهاشون اشنا شدم الان مثل خواهر برام هستن😍

سلام مامی ندا به نی نی یار بگو 

گفتم بهش گفت ايميل ميفرستن برام ولي هيچ ميلي دريافت نكردم ازشون😔

2706