2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامان من چسب از این نواری مشکیا زد و گاهی هم فلفل و من از شیر گرفته شدم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین مامانم میگه خیلی راه امتحان کردیم بازم میخوردی مو چسبوندیم فلان 

میگه دو روز پشت سر هم ماتیک از این مکه ها هست سبز رنگ ک حالاحالا ها نمیره میگه از اون زدم میومدی نگاه میکردی اووف شده میرفتی

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
حاملم چون  میخام تو خرداد بگیرم بعد ماه رمضون

مبارکه فصل خوبیه .باهم همبازی میشند .اولش سخته ولی بعد بچه هات تنها نیستند من۱۲ سال اختلاف دارند .دوتاشون تنها هستند

دقیقا ۲۷ اردیبهشت امسال صبحش که بلند شد یه ذره خورد دیگه نخورد تاااااا نصف شب که اگه یادت باشه ماه رمضون بود اونموقع منم به خاطر سحری شوهرم بیدار بودم با پسرم دیدم خیلی داره بهم فشار میاد به پسرم گفتم بیا یکم شیر بخور که دردم کمتر شه دیدم خیلی بی میل اومد ۱۰ دقیقه اونم با کلی ادا و اطوار و...خورد دیگه هر کاری کردم نخواستش موندش فردا که بازم از خواب بیدار شد بازم نخورد منم به مامانم گفتم بهم گفت این بهترین موقعیته چون خودش نمیخواد تو زورش نمیکنی و این خیلی خوب و عالیه دیگه ظهر همون روز برای آخرین بار بهش شیرو دادم دیگه ندادم بهش 

جالبه که بعد از یک هفته یادش افتاد که شیر نخورد بهم گفت مامان می می😐منم  بهش گفتم می می اوف شده واون آخرین باری بود که راجع به شیر ازم پرسید دیگه بعدها نه گریه کرد نه بهانه گرفت خداروشکر البته اینم بگم که پسر من اصلا به شیرم وابسته نبود😊😊

اونموقع که از شیر گرفتمش ۳ ماه مونده بود که بشه دوسال

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂

انگور هم جایگزین خوبی برای شیر هست....وقتی که میومد طرفم بهش انگور نشون میدادم...خودمم پر از هله خوبه کردم که هر وقت شیر خواست بدم...آخر شبا هم شیر سرد و آب رو جایگزین کردم....وقتیم که دستم به هیچ کدوم بند نبود وقتی میومد طرفم هواسمو پرت میکردم و جامو عوض میکردم که در دسترسش نباشم تا چند ماهم لباس باز نپوشیدن که هوس نکنه

برایم صلوات بفرستید تا روحم آرام شود
2706