2737
2734

آره

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بله

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5894841&slug=معجزه-من-در-کنکور&postId=176588508

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2738

نه بابا اصن امکان نداره مزشکی زمان ما ک ۶۰ هزار نفر شرکت کننده تجربی بود هم امکان نداشت چ برسه ب الان یارو خودشو تو خونه کشته انقد خونده تو یه سال تو سه ماه چه جوری با هنچین ادمی میخای رقابت کنی ک خیلیم زیادن 

ببین کسی که نخونده دیگه بخون نمیشه مگر این که یه تغییر اساسی بده من فرد دیدم که توی ۴ ماه پزشکی اورده ولی محدود هستن این افراد کسی که بی دلیل ۸ ماه رو از دست داده بقیش هم از دست میده 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
خب میشه بگید کی و چجوری ک و چی قبول شد و رشته چی بود .

لینک تاپیکشو گذاشتم بالاتر

2706