2737
2734

بابام کلا از اول لوس بود مثلا بهش چیزی میگفتی سریع بهش برمیخورد ولی خیلی بهتر از الان بود الان افتضاح شده 

اصلا هیچوقت اینطور نبوده 

سریع دعوا میگیره و لوسههههه

چندباری هم هست با من و خواهرم دعوا میکنه بددهنی میکنه اصلا هیچوقت اینطور نبود یعنی من غرورم اجازه نمیده این رفتارا باهام بشه

هیچوقتتت یادم نمیره اون موقع فک کنم یا اسفند ۹۸ بود یا فروردین ۹۹ داشتیم وای فا نصب میکردیم بعد رمزش z داشت اگه اشتباه نکنم گف رمزو بخون براش میخوندم نفهمیدم دیونه چش شد یکی نه سفت اما خب بالاخره برای دختری که هیچ وقت از باباش کتک نخورده سخته کوبید تو گوشم گف داری منو مسخره میکنی و نمیدونم مبگف z رو ببخشید به حالت زرت گفتی😭که بخدا اونطور نگفتم

یبار داشت بهم رانندگی یاد میداد گیج شدم دستمو دادم اونور تو راه ماشینا بهم گفت ببخشید ت*خم سگ 

اونبار بخدا خودش شروع کرد لچبازی بهم گفت گوه نخور

اونبار اومد خونه مامانم رو نمیدونم چی بهش گفته بود سه بار بهش گفته بود بیشعور پشت سرهم

الانم با خواهرم دعوا کردن دیگه اعصابمو ریخته بهم میخواستم درس بخونم اما حوصله ندارم دیگه تمرکزم پرید اعصابم خراب شد

من تحمل این چیزا رو ندارم انقد آدم بددهن و بی تربیت بقران با این سن کمم بعضی وقتا میگم کاش عشق یه طرفم عاشقم بشه باهم ازدواج کنیم چون دیگه خوشم از این خونه نمیاد

از مامانمم نگم درسته خیلی قربون صدقم میره اما به اندازش بهم فحشم میده و باهام شدید لجبازی میکنه بخدا انگار یه بچه دوسالس اونوقت با این حال من بدبخت چجور باید درس بخونم

دیگه میترسم تکون بخورم اقا بهش بربخوره

واقعا نمیدونم چی کنم 

گفم یکم پیش شما دردودل کنم

مامانمم جنبه نداره درباره بابام دو کلمه بگم سریع طرف اونو میگیره

اما از یه چیزی مطمئنم اون کتکی که زد به گوشم تا آخر عمرم حتی روزی که بزارنم تو قبر یادمه هیچوقتم بابتش نمیبخشمش...💔

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

بعد منتظر ی مرد دیگه عاشقت بشه بری باهاش ک از دست ی مرد دیگه راحت بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکرتو عوض کن

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
بعد منتظر ی مرد دیگه عاشقت بشه بری باهاش ک از دست ی مرد دیگه راحت بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فکرتو عوض کن

نه عزیزم حتما با یه نگاهی به اون پسر که عشقمه دیدم که چه رفتارایی داره چه رفتارایی نداره

میخوام حداقل برم از این خونه به هرروشی شده اصلا بجز ازدواج هرجور میتونم برم

از یع ور حب بجز ازدواج باید درس بخونم اما بقران اصلا اعصاب و تمرکزز ندارم الان یک هفته هست دارم درسنامه فیزیک میخونم اما نمیفهممش خنگ نیستم اما تمرکز ندارم بخاطر اینا

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘