2737
2734
عنوان

مادرشوهرم😐

142 بازدید | 8 پست

من ماه اخر بارداریم. چن وقت پیش رفتیم با مامانم یه سری چیزا سیسمونی خریدم. شوهرم از ذوقش عکس گرف از وسایلا فرستاد واسه مامانش. مادرشوهرم زن خوبیه. ولی روز بعد منو دید بم گف چرا این رنگی گرفتی چرا گرون گرفتی چرا این چیزا اضافه... دیشب فهمیدم از شوهرم ادرس مغازه سیسمونیه رو گرفته رفته چیزایی ک خریدم و قیمت کرده. جالب اینه ک جاریم ماه پیش زایید اصلا برا اون این ادا هارو درنیاورد با اینکه ازش بدش میاد. تازه هرچیم برا خودم میخرم سال به سال، میگ چرا خریدی مگ نداشتی؟حتی نمیگ مبارک باشه. 

شوهرم روز زن برام انگشتر خرید. مامانش بهش گف من یه انگشتر نقره دارم بیا همینو دستت کن😐

چ رفتاری نشون بدم واس همچین ادمی؟ شوهرمم خیلی رو مامانش حساسه نمیشه چیزی گف

عجب😐

تاپیکای مادر شوهر و دعوا با خواهر شوهر و از این حرفا چرا همیشه جذابیت خاصی داره؟😂ادم سیر نمیشه از این تاپیکا لامصب😂😂 تا جایی که بتونم برای تایپکای عکس تگتون میکنم جا نمونید😂🤪⁦✌🏻⁩ لباس تنم الان قرمزه، میدونم به تو ربطی نداشت ولی میتونستی نخونی😊😂😂حالا که لطف کردی تا اینجا چرت و پرتام رو خوندی ریپلای کن بگو چه امضای چرتی دلت خنک شه، نه اصن هر چه دل تنگت خواست بگو😂 راستی هیچ وقت یادمون نره پشت هر کدوم از این تاپیکا یه ادم واقعی نشسته نه مجازی! دل کسیو نشکنیم🙂⁦♥️⁩کجا میری نرو هنوز امضام ادامه داره😂میخوام چند تا رمان قشنگ بهت معرفی کنم: کوئوکا، فصل وصال، بی تو جهانم خالیست، ارثیه مادربزرگ، تب تند پیراهنت.خواننده مورد علاقم محسن یگانه و محسن چاوشیه .همیشه اهنگاشون ارامش میده.همه اینا به تو ربطی نداشت اره میدونم وقتت تلف شد😐😝با ارزوی موفقیت از طرف یه سینگل😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پول سیسمونی شوهرت داده؟

نگران جیب پسرشه لابد

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2728

حسوده نه ؟

یاد فیلم ملی و راه های نرفته افتادم

مادر پسره حسادت میکرد به عروسش 

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2738

مادر شوهرت وقتی برا سیسمونی هم میگه چرا زیاد خریدی یعنی ذات بدی نداره مادر شوهر منم همینه هممممش میگه نخرید اصلا نه بخاطر پسرش ها ولی موافق خرید زیاد نیست میگه اسرافه بدید به فقیر ولی با این وجود که میدونم ذاتش بد نیست بعضی وقتا خیلی. ی ی ی زورم میگیره درکت میکنم

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪