2726
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181266 بازدید | 259 پست
خیلی خوبه که اگه دکتری رو ازش تشخیص اشتباه دیدین بگین تا از لیست حذف کنیم و بهتریناش باقی بمونن چون من هم این اطلاعات رو از مامانای همین جا که از دکترشون راضی بودن گرفتم همشون رو که چک نکردم.

ممنونم مامان آنیتا جون که گفتی ولی میشه بگین چی ازش دیدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی اگه بشه تعداد رای های مثبت یا منفی رو کنارشون بنویسیم خیلی خوب میشه.
اینطوری ته لیستیها حذف میشن

لطفا به تخصص اونها هم توجه کنین مثلا اگه یکی تخصصش یه چیزیه و یه بیماری که در حیطه تخصصش نیست رو نتونسته خوب تشخیص بده و به یکی دیگه معرفی کرده نقطه منفی براش محسوب نشه.

2728
مثلا بعضی از دکترا رو من تو سایت نظام پزشکی اطلاعاتشون رو در آوردم و تکمیل کردم. بعض یها تخصصشون نبود رفتم از رو اسمش تخصصش رو کامل کردم یا شماره و آدرس مطبش رو در آوردم
یه کم وقت گیره واسه همین نتونستم کامل کنم
خوبه که لیست رو به تفکیک تخصصشون بذاریم مثلا من فوق تخصصهای نوزادان و آلرژی رو پیش هم گذاشتم بقیه رو هم میشه مرتب کرد که پیدا کردن یه متخصص مورد نظر آسونتر باشه
ارتمیس جون دکتر سماعی دکتر پسر منه ولی خودش نمی بینه و می ده پزشک عمومی می بینه و اخر سر نظر می ده با اون منشی گند دماغش و ویزیت بیست و پنج هزارتومانیش من که خوشم نیومد و الکی کلی هم تبلیغشو تو بیمارستان کسری می کنند .
من دنبال یه دکتر تو غرب تهران هستم شهرک غرب و سعادت آباد ممنون می شوم .
دکتر فریدمن عطائی متخصص اطفال و نوزادان دارای بورد تخصصی
تلفن 88312983-88320538
آدرس خ مطهری مفتح شمالی خ زهره ساختمان زیتون واحد 4
دختر من کولیک داشت وکلا خیلی دکتر عوض کردم وتشخیصهای اشتباه میدادن حساسیت به پروتئین و... ولی دکتر فری خیلی خوب بود حساس و نکته سنج وبه بچه اهمیت میده وخیلی وقت میذاره خیلی هم حساسه روی بچه ها
2706