2410
2553
عنوان

لکه بینی قبل پریودی دارم

136 بازدید | 18 پست

سلام خانوما ...رابطه با جلوگیری طبیعی داشتم  الان چند روز مونده به پریودیم بدون دلدرد و علائم پریودی که همیشه داشتم به لکه بینی افتادم.رنگ روشن  بیشتر مثل رگه میمونن چیکار کنم😫😫😫😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دو روز مونده به موعدم دو تا قطره خون دیدم

الانم دو روز عقب انداختم😐

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2714

ترشحات قبل از انزال هم مقدار کمی اسپ.رم داره طبیعی جلوگیری نشه بهتره

ایشالا که اگه اماده فرزند دار شدن نیستید باردار نیستی عزیزم

من خودم مجردم اخیرا دو سه روز قبل از پریودی لخته دفع میکنم نمیدونم چرا باید پیگیرش شم..شاید تو هم اینطور شدی

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
واقا اسپرم داره؟ 

اره..کمه ولی ممکنه توش اسپرم باشه

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2706