2726

سلام. عکس نمیذارم دلتون ریش نشه، البته اینکه بلد نیستم هم بی تاثیر نیست     ولی از بچگی همیشه پوست کنار و دور ناخنهام بلند میشه، دیگه بعضی وقتها انگار گوشتش هم کنده میشه، در مانش چیه؟ کمبود چه ویتامینی باعثشه، تجربه خودتون بگید لطفا

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کلسیم بدنت کمه حتما قرص کلسیم بخور.

جدی؟ راست میگی لبنیات خیلی  کم میخورم. ممنون  

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2728
عزیزم کلسیم بدنت کمه حتما قرص کلسیم بخور. آهن هم همیطور

البته ممکنه به خاطر حساسیت پوستتون هم باشه.یا شست و شوی زیاد

یا آب و هوای جایی که زندگی میکنید

یا خشکیِ پوست و هزاران دلیل دیگه

اول یه ازمایش بدید

پماد ویتامین A بزن.

مرطوب کننده دست زیاد میزنم. ولی ویتامین آ رو امتحان نکردم. ممنون گلی

البته ممکنه به خاطر حساسیت پوستتون هم باشه.یا شست و شوی زیاد یا آب و هوای جایی که زندگی میکنید یا ...

اهان، باشه ممنون

قبلا گوشت کنار نتخن منم همینطور میشد کلم خوردم خوب شد برای من تاثیر داشت

کلم هم کلسیم داره هم. ویتامین c.. احتمالا همون کمبود کلسیمه که پگاه گفت. ممنون عزیزم. برم تو کار کلم... راستی گل کلم یا کلم برگ بیشتر خوردی؟ 

کلم سر یا همون کلم قمری

اهان. ممنون  

سلام دوستان من یک دختر 13 ساله هستم که همش پوست کنار انگشت هام رو میکنم و واقعا نمی تونم کنترلشون کنم تو رو خدا کمکم کنید واقعا خیلی خجالت می کشم و خسته شدم خیلی وضعیتم بده تو رو خدا کمکم کنید🙏🙏🙏🙏

استرس و اضطراب داری ....

باید بفهمی چه موقعه هایی میکنی ،اگه قبل خواب هس دستکش بپوش،  بهتر به مادر یا خواهر بزرگ داری بگی کمکت کنن ،یه مشاور هم بری خوبه

ولی طول میکشه تا عادتی رو ترک کنی...

حتما موفق میشی