2733
2734
در چه مورد ، مشکلت چیه ؟ پوست و زیبایی می خوای یا مشکل پوستی داری؟
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره دکتر حمیده آقایی و دوست من رفته میگه عالیه کارش اتفاقا تو غرب هم هست شمارش اینه خواستی وقت بگیر برو 02144045151

ببین سایت هم داره اتفاقا نمونه کاراش هم توش هست برو ببین بزن دکتر حمیده آقایی برات میاره  

سلام

من پیش خانم دکتر آزیتا مولازاده متخصص پوست آر اف فرکشنال انجام دادم

خیلی صورتم خوب شده

لینکش میزارم تا نمونه کاراشو ببینید چقدر عالیه

لیزرم میخوام پیشش انجام بدم خیلی قیمتش خوبه همه جا خیلی گرون ولی خانم دکتر مولازاده واقعا قیمت لیزرش ارزون و خیلی هم نتایج کارش عالیه

http://drmowlazadeh.com/

2738

من برای جای جوش هام دکتر پوست های زیادی رفتم ولی اصلا هیچ کدوم فایده نداشت یعنی فقط تا زمانی پوستم خوب بودش که دارو می خوردم ولی همین که نمی خوردم بدتر می شد پوستم خیلی راه ها رو رفتم ولی هیچ کدوم اصلا خوب نبود با کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر فخیم با چند جلسه لیزر درمانی و میکرونیدلینگ انجام دادن الان پوستم خیلی صاف شده واقعا خدا خیرش بده من که راضیم و از شر اون همه دارو راحت شدم 

من برای تزریق ژل لب و خط خنده ام رفتم پیش دکتر آزیتا مولازاده مطبشون تو صادقیه اس. خواستید برید قبلش زنگ بزنید

فلکه دوم صادقیه بین پاساژ تهرانی و گلدیس ، خیابان پرویز ، ساختمان سهیل ، پلاک 19 ، طبقه 4 ، واحد 11
02144287319

من خیلی دنبال دکتر پوست گشتم و  برای جوانسازی پوستم و سیاهی دور چشمم با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر جاوید حسینی من که خیلی راضیم خدایی هم کارش خوبه و هم اینکه رفتار دکتر عالی بود 

ولی مطبش شلوغه هاااا ، شلووغ

خیلی کارش خوبه خدایی

برای چه کاری میخوایی؟ من برای لیزر موهای زائد و جای جوشمکلینیک پاسارگاد میرم که پونک هستش.

واقعاااااااااااااا راضی ام ازشون، برخورد دکتراشون عالی، دستگاه لیزرشون عالی و تمیز و نتیجه خوبی هم گرفتم خدا روشکر

من خیلی دنبال دکتر پوست گشتم و  برای جوانسازی پوستم و سیاهی دور چشمم با معرفی دوستم رفتم پیش دکترجاوید حسینی من که خیلی راضیم خدایی هم کارش خوبه و هم اینکه رفتار دکتر عالی بود 

کلا دکتر معروفیه تو ایت اله کاشانیه

ببین من همش دچار اگزمای خیلی شدید میشدم پیش هر دکتریم می رفتم جواب نمیگرفتم
رفتم پیش دکتر حمیده آقایی خیلی دکتر خوبی بودن واقعا سریع تشخیص میدن مشکل رو . کارشون خیلی خوبه واقعا سمت صادقیه هم هستن
اینم شمارشونو اگه خواستی :
02144966024

2706