2726
عنوان

معاینه شکمی

2281 بازدید | 10 پست
سلام به همه مامانهای منتظر
راستش من امروز برای ویزیت ماهانه به دکترم مراجعه کردم.
موقع معاینه شکمی بعد از دست زدن به قسمت های بالا و زیر نافم ، یه اصطلاحی رو گفت که من به خاطر ندارم و گفت بر این اساس تو 20 هفته نشون میدی . در صورتی که من 16 هفته هستم
بعد ازم خواست برم مثانه ام رو خالی کنم و دوباره معاینه رو انجام داد . بعد با کمی تامل گفت مشکلی نیست و (همون اصطلاحه) اومد پایین تر . البته من تصور میکنم جایی رو می گفت که بالاترین نقطه سفتی شکم بود .
حالا با اینکه گفت مشکلی نیست من یه کم نگرانم . ضمن اینکه هر چی فکر میکنم اون اصطلاح رو به خاطر ندارم . کسی هست بتونه کمکم کنه یا بدونه اون اصطلاح چی بود؟؟؟؟

مرسی از اینکه وقت می زارین
عزیزم از اصطلاح ّFondal Height استفاده نکرد؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارتفع رحم در 20 هفته تقریبا به ناف می رسه، بعد از اون هر هفته 1 cm میره بالاتر.... مال شما باید کمی پایین تر از ناف باشه. وقتی مثانه پره در این سن حاملگی به صورت کاذب کمی رحم میاد بالاتر، واسه همین ازتون خواسته مثانه خالی بشه
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2728
عزیزم نگران نباش منم دکترم تو هفته 13 معاینه ام کرد گفت نه 13 هفته ات نیست بعد برام سونو نوشت . که تو سونو مشخص شد که 13 هفته ام. این معاینه شکمی فکر نمی کنم دقیق باشه . تازه جنین من کوچیک هم نیست که بگیم به خاطر اون گفته 13 هفته ات نیست. تو سونو که انجام دادم قد و وزنش از نرمالش هم بیشتر بود خداروشکر . بنابراین نگران نباش.
خواهش النا جان. نگران نباش، فقط تو 20 هفته اگه دقت کنی می بینی رحم به ناف رسیده. قبلش خیلی خیلی دقیق نیست.

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید