2726
سلام
دختر سه ساله ای دارم که از بی اشتهایی و هیچی نخوردن امانمون رو بریده بود
خدا شاهده از وقتی غذاخور شد باهاش مشکل داشتم.الان 12 کیلو هست و وزن تولدش 3/100 بود
تا 6 ماه اول که شیر مادر میخورد هر ماه 1 کیلو وزن میگرفت و تا دو سالگی هم که شیر میخورد خوب بود اما بعد از اون مثل نی قلیون لاغر و ضعیف شد
هر ماه که به دکترش شکایت میکردم هی میگفت سیاست ما مبارزه با چاقیه!!
هی مولتی ویتامین جدید میداد .هی کیدی کر و ول کید و سان استول و..........

نمیدونید چقدر پدرش و من غصه میخوردیم از این که دخترمون از صبح تا شب به اندازه یک وعده غذای هم سن و سالاش هم غذا نمیخوره.میوه نمیخوره.هیچی نمیخوره...
به زور میدادیم اوغ میزد و بالا می اورد و گریه میکرد
بارها من و پدرش دعوامون میشد سر غذا نخوردن دخترمون

حالا.....
این ماه که بردیمش چکاپ دیگه دکترش قانع شد که بحث مبارزه با چاقی نیست.این بچه ضعیف شده و وزنش کمه و شربتی داد به نام: بکو اکتین که روش نوشته مال انگلیس هست اگه اشتباه نکنم
معجزه کرد معجزه کرد
شب یک قاشق چایخوری و صبح هم یک قاشق چایخوری میدم و باورتون نمیشه که همه چیز میخوره دخترم. میوه .بستنی. غذا و خودش میگه که گشنمه غذا میخوام
دکترش گفت که این شربت هیچ عوارضی نداره
کاش زودتر داده بود ولی باز هم خوشحالم

امیدوارم به شما هم کمک کوچکی کرده باشم

روش نوشته بچه های 2 تا 6 سال روزی 2 تا سه بار 1 ق چایخوری و بزرگتر ها بیشتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامی پرنیا عزیز
من هم مشکل شما رو دارم و دخترم 3 سال و 4 ماهش هست و وزنش 12 کیلو هست ... وزن تولدش هم 3600 بود.... و متاسفانه از اول شیر هم خوب نمی خورد و از نوزادی خوب وزن نمی گرفت.... خیلی کارها هم کردم... مثلا بکواکتین رو وقتی حدود 2 سالش بود بهش دادم ولی معمولا اثرش برای 1 ماه بود و بعدش اصلا جواب نمی داد و تو اون یک ماه نیم کیلو وزن می گرفت و بعدش هیچی به هیچی.... این شربتها هم چون اشتها اور هستند و حاوی سیپروهیپتامین نمیشه زیادی داد و روی مغز اثرات خوبی نمی ذارند

سلام/ببخشید کاش یکی جواب منم بده/میدونم مدت هاست از این پست گذشته..اما دختر بی اشتها های من امانم رو بریده-این شربت برای بچه های سما اوکی بود؟؟؟یعنی باعث افزایش وزن شد؟؟؟؟؟؟

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
سلام/ببخشید کاش یکی جواب منم بده/میدونم مدت هاست از این پست گذشته..اما دختر بی اشتها های م ...

سلام منم همین مشکلو دارم متاسفانه دخترم بی اشتها و لاغره, دخترمنم سه سال و نیمشه من درحال حاضر سندروس میدم بهش اگه کسی تجربه راهکار حرفی داذه بیاد بگه

بگذار بگذرد روزهایی که روز مانیست روزگاری روز ما هم می رسد.... 
2706