2726

من یه ماه پیش دادخاست دادم برای طلاق

ابلاغیه اومد برام برای برج ۱۲

الان پشیمون شدم و نمیخام برم

باید برم بگم یا کار خاصی انجام بدم؟یا مشکلی نیس اگه نرم؟

میخام برج ۲ دوباره اقدام کنم

برای اونموقه مشکلی پیش نمیاد اگه الان نرم؟

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

یه لایحه بنویس دادخواستتو مسترد کن از طریق دفتر خدمات ارسال کن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

یعنی چی یعنی برج 2 بری بازم درخواس طلاق بدی یا از طلاق گرفتن پشیمون شدی؟ 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی چی یعنی برج 2 بری بازم درخواس طلاق بدی یا از طلاق گرفتن پشیمون شدی؟ 

الان نمیخوام برم

میخام برج ۲ دوباره دادخاست طلاق بدم

الان این ابلاغیه که برام اومده و نرم مشکلی پیش نمیاد؟

واجبه؟

نه ولی بفرستی بهتره 

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

[QUOTE=177330046]الان نمیخوام برم میخام برج ۲ دوباره دادخاست طلاق بدم الان این ابلاغیه که برام اومده و نرم مشکلی پی ...[/QUOTE خب برو دیگه زود زود طلاق نمیدن ک اگه طرف راضی نباشه ک هیچ اگه مدرم داشته باشی زود طلاق میدن 

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
[QUOTE=177330046]الان نمیخوام برم میخام برج ۲ دوباره دادخاست طلاق بدم الان این ابلاغیه که برام اومده ...

میخام اول وکیل بگیرم بعد

میخام اول وکیل بگیرم بعد

اره وکیل خیلییی خوبه وکیل بگیری دیگه نیازی نیس تو بری 

2706