2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ناهارو کنسل کردم صبحونه پنیر با یه کوچولو حاو گردو و یک عدد شام

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738

والا من باور نمی کنم... یدقیقه رفتم طرفای بازار کار داشتم .. ملت مث مور ملخ ریخته بودن ..همه دستاشون پر خرید .. مغازه ها پررررر ادم ... بابا همه وضعشون خوبه الکی ناله میکنن بخدا... فک کنم فقط منم ک پول ندارم .. 

والا من باور نمی کنم... یدقیقه رفتم طرفای بازار کار داشتم .. ملت مث مور ملخ ریخته بودن ..همه دستاشون ...

اونا دیگه پوست کلفت  شدن عزیزم 

بی خود نیست که میگن تا خر هست خر سوار هم هست      (۴۴)

تخم مرغ ۱۵۰۰

خیلی خوبه که

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2706