1874
2035

والا من ب شوهرم گفتم پولشو بده الات همه استوری گزاشتن

حسودیم شددددد

دارید با کیفیت بفرستید 

😂😂😂😂😂

👼ای آنکه دوستت دارم اما ندارمت...بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای...تا صبح میشمارم اما ندارمت.. درعالم خیال خودم چون چراغ اشک...بر دیده میگذارم اما ندارمت...  میخواهم ای درختِ بهشتی ، درختِ جان...در باغ دل بکارمت اما ندارمت...میخواهم ای شکوفه ترین ، مثل چتر گل... بر سر نگه دارمت اما ندارمت...💔👼

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

شوهرمن گفت چی میخوای گفتم هیچی😐بدم میاد از ولنتاین

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
2032

یکی عکس النگوداشت عالی بودبرااون😂

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آخه تو هم مثل منی هیچی بهمون ندادن😢😢

تازگی ها دلم میگیرد...                                          شال وکلاه میکنم ...                                       دست تنهایی را میگیرم...                              به خیابان میروم تا مقصد...                            آرامش ورهایی                                             قدم میزنم...                                                  خیلی حس خوبیست❤❤❤                        این که بدانی درنهایت بی کسی ات هم...         خودت را به کسی تحمیل نکردی!!

یکی توی تاپیک گذاشته بود الان دیدم ازشون اجازه بگیر بذار استوری 

قشنگ هم بود

دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎

ولنتاین برام اهمیت نداره

الان یهو یادم اومد شوهرم دیشب بی‌دلیل یه بسته باراکا گرفت قبول یعنی ولنتاینمون😁

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
منم مثل شما نگرفتم ودریغ از یک تبریک یا دوست دارم

من از عشقم هیچی دریافت نکردم حتی ی تبریک 

اما مامان و بابام واسم کاکتوس و چندتا گلدون و هودی و اسپری و باکس ولن داخلش خرس و پاستیل بود خریده بودن قربونشون برم ❤️🙂

دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎
1718