2410
2553
عنوان

تفاوت درد سینه مربوط به پریود و مربوط به حاملگی در چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282080 بازدید | 122 پست

مرسی گلم انشالله خود امام رضا این روزها بهمون عیدی بدن

باردار نیستم تیکر زدم اگر خدا خواست این ماه پری نیاد و تیکرم واقعی شه😍😍😍😍❤❤❤❤ . راضی ام به رضای خودش😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باردار شدی درد سینه ت چه فرقی کردی؟ اطراف و زیر بفل بود یا نوکش بود؟ ممنون میشم جواب بدی

دقیقا مثل وقتی که میخواستم پریود بشم از زیر بغل درد گرفت. هیچ فرقی نکرد

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2720
سلام من هشت روزمونده به موعدپریدم ولی این ماه توی زمان تخمک گذاریم اقدام کردم الانم سینه هام خیلی در ...

شما باردار بودین؟

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

سلام. دوستان ان شاء الله دامن همه ی منتظران نی نی سبز بشه... لطفا دعا کنید نی نی های سالم و صالح نصیبم بشه 🎈🎈💚💚 دو قلو میخوام  راضیم ب رضای خدا 😍😍

لطفاً انرژی مثبت بفرستید دوقلوی سالم باردار بشم  ...  تو نیکی می کن و در دجله انداز خداوند در بیابانت دهد باز ...خدایا شکرت ☺اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُمَ ☺ و آدمی که خدا دارد چه غم دارد...
2714

سلام ابجی های گل..من سه ماهه اقدام کردم مدت سیکلم ۲۰روزه دوروزه عقب افتادم سینه هام درد میکنن و ورم کردن جوری ک رگ سفیدی روشون معلومه زانوهام از ی هفته قبل تا الان درد میکنند درصورتی ک قبلا فقط شب پریودی درد میگرفت مشکل کجاست میشه راهنمایی کنید

سلام دوستان واسه منم لطفا دعاکنین.خیلی منتظرم.نزدیک یک سال ونیم درحال اقدامم ولی خبری نیست.این ماه وسط سیکل اقدام کردم.ولی فقط یک بار.دلم خیلی گرفته.درد سینه هم کلا دارم از دوروز پیش بدتر.مثل ماه های قبل.امیدوارم این ماه قسمتم بشه.توکل به خدا

سلام من شش ماهه توی اقدامم هرماه علائم داشتم اما خبری نبود ..حتی دوره قبلی دوماه پری نشدم که با آمپول پرژسترون بعد از دو هفته پری شدم .. قرص کلومیفن  و مدروکسی پرژسترون هم میخورم .این ماه هم زیر شکمم درد دارم؛کمرم گاهی شدید درد میگیره؛از دیروز هم سینه هام سنگین شده به نظرتون واسه بارداریه؟

سلام، من اين ماه يك حس درد زياد داره سينه هام،  و ٢٥ پري هستم، يكسال و نيم در حال اقدامم و ٤ ماه پيش عمل كيست انجام دادم، خيلي سينم سنگين شده و درد داره ، بنظرتون ميشه باردار  باشم؟  درد نداشتم قبلا🙃برام تو رو خدا دعا كنيد خيلي منتظرم🙏🏻♥️

2706