2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مشکی بلند جلو باز میخرم با شال سفید مشکی و شلوار جین و کیف کوچیک دوشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

من نمیخرم شاید کفس بخرم شاید

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

من خیلی مانتو دارم نمیخرم امسال میخوام فقط شلوار جین کفش بخرم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

ابی کاربنی گرفتم 😁

بــعداز چند سال پول جمع کردن بالاخره آیفون خریدم فقط یه مشکل داره نمی دونم چرا هر وقت دکمه اش رو میزنم در حیاط باز میشه😳🤔حالا ک امضام رو خوندی کلی فحشم دادی بگو لایک ب امضات بزار باهم ااوسکول بعدی رو پیدا کنیم 😄تولوخدا نشکن دلـــــــــــمو
من مشکی بلند جلو باز میخرم با شال سفید مشکی و شلوار جین و کیف کوچیک دوشی

خوشکل میشه تیپت  خیلی 

ولی خب من این تیپ و داشتم امسال ی چیز خاص میخام نمیدونم 

خوشکل میشه تیپت  خیلی  ولی خب من این تیپ و داشتم امسال ی چیز خاص میخام نمیدونم

بستگی به سلیقه خودت داره دیگه عزیزم

تازه سر این ماه هم میرم کراتینه 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
حالتون رو خردیدارم چ خوبه ک از الان ب فکر مانتو عیدتونید. فک کنم من افسردگی دارم ک واسم مهم نی هرچی ...

ممنون ولی

هر کس یه طوریه ربطی به افسردگی نداره 

لباسه دیگه خریدن و نخریدنش ب روحیه نیست 

من افسردگی شدیدم  ک داشتم لباس میخریدم

بستگی به سلیقه خودت داره دیگه عزیزم تازه سر این ماه هم میرم کراتینه 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

اره منم میخام برم کراتینه اما فقط جلو مو 

قیمتشم گعتن سیصد چهارصد 

شما چقدر انجام میدن برات 

اره منم میخام برم کراتینه اما فقط جلو مو  قیمتشم گعتن سیصد چهارصد  شما چقدر انجام میدن ب ...

منو گفت یک و پونصد

کل موهام،،،موهام تا زیر شونه هامه

البته به غیر از شامپو های مخصوصش

2706