1874
2106

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124
به چه دلیل خوش شانس هستن؟؟؟ 

چون افریته هستن و عموم داره خودشو واسش میکشه ‌. 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2114

یکی از فامیلا همسرم خیلی خداروشکر خوش شانسه

با دیوُارِ اُتاقِتـ دَردو دِلـ کُنـ 📓-!🌻 -لااَقَل نه قِضاوَتـ میکُنه 👩🏾‍⚖-!✨ -نَه اِصکِرینـ شاتـ میگیرِه ⏱-!💛 -نَه فوروارد میکُنِه 🗞-!‌-•

چندسال پیش یکی را در همسایگی مدن داشتیم ک اینها زندگی خیلیی معمولی داشتن مستاجر بودن پول نداشتن خلاصه ک خیلی عادی بود زندگیشون ی چیزی پیدا کردن و الان بیا ببین چ زندگییییی دارن چ اوضاعی چ خونه ای😶

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدنت.دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....
چرا ؟؟؟ 

چون توجمع خانوادگی انقد شوهرش بهش احترام میذاره حالا از اونا بگذریم پسر خیلی پولداره کل اموالشو زده به اسم دختره دختره یک سال نبود جهازشو اورده بود  برا دختره بزرگترین وخوشگلترین خونرو خرید همه حهازشم گفت بفروش  براش بهترینارو گرفت بهترین ماشینو زیر پاش گذاشته خودش با ماشین خیلی ساده میره محل کار  

با دیوُارِ اُتاقِتـ دَردو دِلـ کُنـ 📓-!🌻 -لااَقَل نه قِضاوَتـ میکُنه 👩🏾‍⚖-!✨ -نَه اِصکِرینـ شاتـ میگیرِه ⏱-!💛 -نَه فوروارد میکُنِه 🗞-!‌-•
2051