2726

تو عقد بیرون میشه رفت 

ولی خب همه اش که نباید بیرون غذا خورد 

نمیشه گفت هر چند وقت یه بار شاید یه ماه ۵ بار بشه یه ناه هیچی بیرون نخورین

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا از غذای بیرون بدم میاد فقط خونگی 🤩🤩🤩

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم

الان که کرونا هست از اولش نا حالا اصلا نرفتیم .اما دوران عقد هر وقت می رفتیم برا خریدی یا بیرون میرفتیم بیرون میشد تو یه ماه ده روزش بیرون غذا بخوریم میشدم تو یه ماه اصلا نریم 

دوران عقد دیگه معمولا هفته ای یک بار میشه ولی من عقد نداشتم و خونه خودمم یوقتایی میشه چن.روز نرفتم.ب ...

من الان یه سال نیمه عقدم اگه به شوهرم نگم شام بریم بیرون اصلا نمیاد . ینی شاید دو سه ماهیی یه بار بریم . برای همین مخوام عادتش بدم که بیرون رفتن . ما هنوز یه کافی شاپم نرفتیم

والا الان کروناس نمیدونم . اما زمان عقد ما هر هفته بیرون میرفتیم و رستوران میرفتیم چون جفتمون اهل شکم بودیم کلا لذتمون این بود رستوران های مختلف بریم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
من الان یه سال نیمه عقدم اگه به شوهرم نگم شام بریم بیرون اصلا نمیاد . ینی شاید دو سه ماهیی یه بار بر ...

الان ک شرایط فرق کرده ماهم چن ماه بیرون نرفتیم غذام گرفتیم اوردم خونه گرم کردم خوردیم ولی ما از محضر اومدیم.خونه خودمون ولی از صدتا نامزدی و عقد تفریح و خوش گذرونی بیشتر کردیم اگه عادتش ندی بعد ک.بری خونه خودت ک اصلا باهات جایی نمیاد

من چي بگم الان يك ساله هيچ رستواني نرفتيم همش ميگه كروناست البته خودمم ميترسم

بعد با همسر قبليش ب قول خودش هر شب شام ببرون بودن😒

بهشم گفتم از اون عن خانم ياد نكنه ها اما باز ي چيزي ميگه

ميدونم هنوز ته دلش اونه 😣

مردا هميشه زن اولشون حتي بهشونم خيانت كنه بازم اونو دوست دارن

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖