2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیز یخ گزاشتم خیلی کم درد کرد ولی رواون یکی دندون سالمم گزاشتم همون قدر دردکرد

پس نرسیده 

من دندونم دوتاش درد میکرد دکتر برای اینکه ببینه کدوم بدتر درد میکنه تست یخ گذاشت

یه اسپری بود

دیگه جیغم دراومد ولی رو اونیکی کمتر درد گرفت

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2738
عکسمو گرفتم وقتمم ۳ اسفنده خودم فعلا نگرانم

منم دندونم پوسیده شده بود حساس بود به سرما و شیرینی و...عکس گرفتم گف نرسیده به عصب دیگه فقط ترمیم کردم 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
اونی که کمتر درد کرد عصب کشی نمی خواسن؟

چرا 

دوتاشم عصب کشی کردم‌

بدون عصب کشی نمیشه پر کرد

فقط میشه لکه گیری کرد

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
من فقط نگرانم تا ۳اسفند برسه عصبش

نه عزیزم نگران نباش با این سرعت نمیرسه به عصب فقط سعی کن چیزای شیرین کمتر بخوری مسواک بزن مرتب نمیرسه!🌹❤

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
عصب کشی خیلی درد داده؟

نه

اول که بی حسی میزنه بیحس شدی روشو یکم تراش میده بعد عصب کشی میکنه

فقط وسطش یکم بوی گوشت جزغاله میاد.

البته بستگی ب دکترت هم داره 

من شوهرم‌یبار رفته بود یجا خیلی اذیت شده بود ولی اینجایی که الان میریم دکترش خوبه فقط بی حسی میزنه رو حس میکنی.

2706