2726

یعنی تو خونه غذا بپزه بفروشه؟؟

مثلا به شرکتها و اینا....براش خوب بوده؟ 

من دستپختم خیلی خوبه تعریف نباشه واقعا توانایی و استعداد خودم رو توی آشپزی بالا میدونم چندوقته دارم بهش فکر میکنم بنظر شما خوبه؟

اونجور جاها خوبه ولی الان چون کرونا هس یکم کساته

ولی با شرکت و ابنا باید قرارداد داشته باشی 

الان چون مواد غذایی گرونه باید غذاهاتو گرون بفروشی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

اگربتونی که چرانه،فقط اصول بهداشتی رورعایت کن،بابازاریاوشرکتاصحبت کن ،حالاهرتعدادکه بیشترمیتونی درست کنی بازاریابیتوبیشترکن

لطفالایک نکنید،ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونجور جاها خوبه ولی الان چون کرونا هس یکم کساته ولی با شرکت و ابنا باید قرارداد داشته باشی  ...

شرکت شوهرم اینا هرروز کلی غذا میگیرن از بیرون شوهرم میگه خیلی بدمزه و بی کیفیته حالا میگم خب من بپزم بفروشم ب همون شرکت اگه بشه

2728
شرکت شوهرم اینا هرروز کلی غذا میگیرن از بیرون شوهرم میگه خیلی بدمزه و بی کیفیته حالا میگم خب من بپزم ...

خب قبلش باید بری هماهنگ شی نمونه غذاببری و قرارداد بنویسی بعدا قبلش حتما هماهنگ شو و قرارداد حتما حتما بنویس 

اخه میتونی برایه یه شرکت غذا درس کنی سخته ها دست تنها نمیتونی خیلی مشکله کمه کمش ۱۰۰نفر یاهم بیشترن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود