2737
2734
عنوان

چرا دیجی کالا اینجوری شده

292 بازدید | 45 پست

قبلا خیلییییی بانظم تر بود

این اواخر ی سفارش داشتم 18 روز بعد رسید 

این سفارشمم ک 3 تا محصولو اشتباهی فرستادن:|

جالب اینه هر سه محصول اشتباهی قیمتی ک روشون نوشته شده پایین تر از قیمت پرداختی منه!

واسه شمام اینجوریه؟

اخرین خریدم بود از دیجی

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیجیکالا یه مورد داره ارسال از فروشگاه دو تا حنس از فروشگاه گرفتم پدرم درومد هر دو تا بدقول بی ادب..  ولی ارسالی از انبار دیجیکالا همیشه خوب و به موقع بوده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2731

برا خرید قبلیمم دوتا از وسایلی که سفارش داده بودم نیاورده بودن بعد کلی پیگیری اون دوتا رو ۵ روز بعد واسم ارسال کردن بلاخره 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
من چنبار خریدم، مال من سر وقت اومد همه چی هم درست بود

چه امضای ترسناکیه 

من خیلی از پیر شدن میترسم   

2738

افتضاح شده. محصولات فیک و شکسته و خراب. امروز بسته منو اورد ریمل فیک. ژل شستشو صورتم کاملا باز بود لای سلفون پیچیده بودن نصفش ریخته بود. جعبه ی شن بازی پسرم شکسته با کلی شن خشک. احساس میکنم جنساس خراب کارخونه هارو میخره میندازه به مردم

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
چه امضای ترسناکیه  من خیلی از پیر شدن میترسم    

از جوونمرگ شون بیشتر میترسم من. مرگ که بلاخره هست چه بهتر که بیشتر زندگی کنیم

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

یه بار یه تشک گرفتم اشتباه فرستاده بودنش پست مشهد😄

یه بارم مسواک سفارش دادم خمیر دندون فرستادن 😄

کیفیت اجناسشم پایین اومده دامن خریدم ولی انگار روش وایتکس پاشیده بودن

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...

بعضی از کارمنداش انگار دوقطبین . یه کالا رو مرجوع کردم برای اون خریدم سه بار نظرسنجی پوچ فرستادن.یه امتیازم سه ماهه همچنان در صف بررسیه.بهشون می گم یا پاکش کنید یا امتیاز رو منظور کنید . ایمیل زدن که منظور کردیم ولی همچنان در صف بررسیه .

یه بار برای یه کالا کامنت گذاشتم که این سایزش با سایزی که نوشته فرق داره از حرصشون یه کالای بی ربط همون لحظه خودشون به سبد خرید من اضافه کردن !!!! واقعا کار کردن باهاشون سخت شده . کسی که پول داره میده باید مورد احترام باشه اینا چند تا دو قطبی رو استخدام کردن گذاشتن اونجا

از جوونمرگ شون بیشتر میترسم من. مرگ که بلاخره هست چه بهتر که بیشتر زندگی کنیم

برعکس من دقیقا دلم میخواد قبل اینکه چروکیده بشم و نتونم خودم کارامو خودم انجام بدم بمیرم 

من هفت سین خریدم راضی بودم تحویلشونم از طرف خود دیجی کالا بود ک ب موقع بود دقیقا شکل عکسش بود

کفش و کیف هم براخودمو مامانم از اینا سفارش دادم یه روز زودتر اوردن ولی کفی کفش ها مشخصه ک آشغاله کیف ها هم چرمش ب نازکی و کیفیت کاغذه بخاطر دردسرش و مدل کیف و کفش مرجوع نکردم و دیگ هیچوقت لباس و پوشاک نمیگیرم همین هارم کلی دقت کردم و کل نظرات رو خوندم و باوسواس انتخاب کردم ولی درکل راضی بودم شبیه عکس بود مدلاشون

یکاردیگ هم ک همیشه انجام میدم پرداخت درب منزل میزنم ک اگ دیر شد نگران مفقود شدن پول نباشم

لا تَخَف وَ لا تَحزَن 
2706