2726

احساس حقارت میکنم خونه بابام،اصلادوست ندارم اینجاباشم ازمحلمون بدم میادازفرهنگ متعصب وسختمون ازمحدودبودن ازخونه نشینی ازآدمای بیشعوروبی فهم دوروبرم،ن حوصله دارم درسموبخونم ن میتونم کارکنم ک خلاص شم ازاین وضعیت..فقدبایدخونه بشینموحرص بخورم

تنهادلیلی ک زندگی بعدطلاقوبرام سخت میکنه همینه..

حرف مردم بی فهم وشعوروفرهنگ بدوطرززندگی کردن خونه ی پدرم..چراخدادست گذاش رونقطه ضعفام

واقعا سخته خدا کمکت کنه عزیزم

😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ایشالله به زودی باادم خوب و شخصیتی ازدواج میکنی 

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باید یاد بگیری مستقل بشی 

باید بشینی فکر کنی چکاری راه بندازی تا دستت تو جیبت باشه

بخاطر حرف مردم زندگی نکن ،اونا همیشه حرف برای گفتن دارن وهمیشه هم ب تو فکر نمیکنن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
درس بخون اون خیلی خوبه برات اگه اصلا نمیتونی برو دنبال یه کار دیگه مثل خیاطی چیزی فقط بیکار نباش

گفتم ک خونه بابام نمیذارن بیرون کارکنم

فوقش فقددرس میذارن بخونم ک اونم باپول خودم بایدبخونم

ولی مشکل بزرگ دارم اونم اینه ک زودرنجمودوست ندارم دوستای نفهم این محله روببینموازم بپرسن چراطلاق گرفتی

باید یاد بگیری مستقل بشی  باید بشینی فکر کنی چکاری راه بندازی تا دستت تو جیبت نباشه بخاطر حرف ...

نمیتونم من ازدخترای این شهرکوچیک متنفرم ک باطلاق من کلی خوشحال شدن مطمئنم یه حرف یاتیکه میپرونن ومن داغون میشم

الان ک نمیشه فعلاجریان طلاقم دوسه سالی طول میکشه

اوووووو چه خبره

چرا دوسال طلاق فوقش دوسه ماهی طول میکشه چرااینقدر طولانی

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
ن باباطلاق توافقی خودش یساله من طلاقم یکطرفس فقدازطرف شوهرم بخاطرهمیت طول میکشه

یه چیز بگم

راه نداره اشتی کنین با همسرت؟؟

ن کل تلاشموکردم ولی نشدچون خودش خواست ک طلاق بشه خیانت کاردست بزن داره و....

خوبه که همه اینارو داره بعدم خودش پیشنهاد طلاقو داده

بعد شما خواستین اشتی کنین اون نخواسته🥴🥴🥴

خوبه که همه اینارو داره بعدم خودش پیشنهاد طلاقو داده بعد شما خواستین اشتی کنین اون نخواسته🥴🥴🥴

اره ...

خیلی انتخابم اشتباه بود

ولی خب من الان بیشترناراحتیم بخاطراین وضعیتیه ک دارم باهاش زندگی میکنم😔من فکرم بامحل زندگیمون مطابقت نداره

گفتم ک خونه بابام نمیذارن بیرون کارکنم فوقش فقددرس میذارن بخونم ک اونم باپول خودم بایدبخونم ولی مش ...

منظورت از درس کنکور دادنه؟بعد میزارن بری دانشگاه؟تو که دیگه خانمی دختر نوجوون نیستی که بخوان گیر بدن🤕

وقتی بهت میگن چرا طلاق گرفتی بگو چرا میپرسی؟با یه حالتی که مثلا کنجکاوی یه نمه ام لبخند داشته باش یا بگو چطور و دیگه اینجوری شد و...نمیخوام دربارش حرف بزنم یه جوری بپیچون...تاپیک های دختر گرانبها و بانو ارتمیس رو هم بخون...برو اون کارگاه هایی که فرش بافی اموزش میدن ... بهت یاد میدن بعد یکی بیار حالا یا برا خودت یا حق مزدی یه دونه حق مزدی بیار بعد که تموم شد با پولش یکی برا خودت بیار و بفروشش اگهی بزن تو همه شهرای دیوار و...اگه دوس داشتی فرش رو ادامه بده اگرم نه درس بخون و اینا بعد اگه فرش سنتی باشه و تعداد رنگاش کم باشه میتونی وقتی میبافی درسم گوش بدی(یکی دو درس رو بخونی و صداتو ضبط کنی بعد وقتی میبافی گوش بدی)راستی گفتی با پول خودت میزارن درس بخونی پول از کجا میاری؟

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
نمیتونم من ازدخترای این شهرکوچیک متنفرم ک باطلاق من کلی خوشحال شدن مطمئنم یه حرف یاتیکه میپرونن ومن ...

خب همین باید مصمم ترت کنه برا کار و مستقل بودن و محکم بودن و...اگه با طلاقت خوشحال شدن باید کاری کنی که اونا داغون شن.به حرفاشون توجه نکن و...اصلا ناراحتیتو به روت نیار اگه موفق شی خیلی ضایع میشن.

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2706