2410
2553
عنوان

ivf بیمارستان بهمن تهران سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 8265 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

از ده رو قبل، یعنی روز ۱۶ ام سیکلم پروسه ی آماده شرن بای انتقال رو شروع کردم. زریقسینافکت که جون زیرجلدیهکنار ناف خودم تزریق میکنم. و یک سری ویتامین.

من سینافکت رو از داروخانه دوتر عدالت پژه تو شریعتی پیدا کردم. ویتلمینهت رو هم داشت.کیوتن، فریتل

فردا که روز دوم پریودمه میرم دوباره برای ویزیت

2714

سلام بچه ها من الان متوجه شدم پست قبل چقدر ناجور نوشتم. 🤦‍♀️ حروف تو دل هم رفتن🤪

امروز رفتم برا سونو.

دو تا داروی جدید دادن

استرادول

استرومایرن

بخاطر کسری بازار همه ی داروخونه ها نداشتن بنابراین از ۱۹۰ استعلام کردم و خداروشکر داروهارو تهیه کردم. از داروخانه ایساتیس سعادت آباد

هروقت دارویی رو نتونستین پیدا کنین اولین راه اینه که از ۱۹۰ استعلام کنین. اگر نتیجه نگرفتین لیست داروخانه های تک نسخه ای رو سرچ کنین و بشینین دونه دونه بهشون زنگ بزنین.

روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت رفتم برا تعیین وقت انتقال.

یه سری داروی جدید اضافه شد و به امید خدا ۲۷ ام میرم برا انتقال.

بچه ها قبلا گفتم بازم میگم داروهارو که تحویل گرفتیم، همونجا داخل داروخونه حتما با نسخه تون چک کنزن. و بعد برین با ماما یا خود دکتر. 

این پروسه خیلی حساسه، یه داروی اشتباه، دوز اشتباه...هر چیزی کوچیکی ممکنه کل روند درمانتون رو به فنا بده.

دیروز رفتم بیمترستان برای تزریق سرم اینترالیپید.

بجه ها من این سرم رو نتونستم از داروخانه ها پیدا کنم. آخر سر یکی بهم گفت که ممکنه خود بیمارستان داشته باشه.

پس شما هم اگه پیدا نکردین سردرگم نشین. برین به بخش پذیرش بگین.

هزیته ش شد ۱۵۰هزار تومن. که خود سرم گرون نیس بیشترش پول بیمارستاته.

یه سرم شیری رنگه و حدود ۴۵ الی ۶۰ دقیقه زمان میبره. هیچ دردی هم نداره

عزیزان من یه سری دارو های مربوط به این دوره رو دارم که دیگه استفاده نداره برای من. غیر یخچالین و تاریخ انقضا دارن. 

هرکس لازم داره بگه هماهنگ میکنیم برای دریافتش.

آمپول پروژسترون

قرص استرادیول خارجی

آمپولانوکساپرین

قرص کیوتن

2706