2737
2734
عنوان

وایی بچها

80 بازدید | 5 پست

بچها من چند ماه دارم از محصولات فور اور استفاده میکنم بخاطر بیماریم mctd بیماری من خود ایمنی من هر هفته بیمارستان بودم اولین نفرم بودم که این بیماری رو داشتم ولی الان چندماه که کارم به بیمارستان نکشیده و الحمدالله همچیم خوب بوده 

اون خانومی که ازش محصولات گرفتم میگفت ما واسه همه نوع بیماری محصول داریم 

میشه بیایید تجربه هاتون رو بگید؟؟

منم خود ایمنی دارم. ماستیت گرانولوماتوز. این محصولات چی هستن؟ چه جوری استفاده میشن؟ 

محصولش از امریکاس منتها از دبی وارد میکنن اون طور که مشاورش به من توضیح میداد میگفت بر پایه عسل و الوراس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محصولش از امریکاس منتها از دبی وارد میکنن اون طور که مشاورش به من توضیح میداد میگفت بر پایه عسل و ال ...

اگه اینطوره ترجیح میدم برم زیر نظر خیراندیش. چون تو زمینه گیاهان دارویی رودست نداره. شما تا حالا نرفتی ویزیت بشی؟ 

2728
اگه اینطوره ترجیح میدم برم زیر نظر خیراندیش. چون تو زمینه گیاهان دارویی رودست نداره. شما تا حالا نرف ...

نه اما من پیش دکتر های طب سنتی زیادی رفتم اما اصلا لهتر نشدم من بخاطر بیماریم خیلی جاها رفتم اما هروز بدتر میشدم 

نه اما من پیش دکتر های طب سنتی زیادی رفتم اما اصلا لهتر نشدم من بخاطر بیماریم خیلی جاها رفتم ا ...

دکترای طب سنتی چرت و پرت زیاد داریم. تهران کلینیک سجاد خیراندیش و گروهش هستن. دخترخواهرشوهرم کولیت داشت درمان شد. میگفت یه خانمی اونجا بود که سرطان سینه‌شو درمان کرده بودن.