2737
2734
عنوان

تزریق امید به کنکوریای پنچر شده...

5893 بازدید | 296 پست

سلام کنکوری!( شاید حالت بهم بخوره از این اسم کنکور و کنکوریو....)

خب الان که این متن رو دارم مینویسم اواخر بهمن ماه هست و تا کنکور کلی وقت هست ( لابد میگی چه وقتی دلت خوشه ها )

دقیقا بخاطر تو و امثال تو که این تفکر رو داری دارم این متن رو مینویسم   

ببینید الان خیلیاتون ناامید شدید   دارید روز شماری میکنید   عصبی شدید   خسته اید   دارید  زمان و زمین و طراح کنکور و قلم چی و عالم و آدم رو مورد عنایت قرار میدید  

ببین با توام اره خودت

لابد میگی الان که گذشت ایشالا سال دیگه شروع میکنم با روزی 12 ساعت!  

ببین اون روز بهت قول میدم هیچ وقت نمیاد مثل شنبه هایی که هیچ وقت نیومده 

همتون شنیدید رستگار رحمانی رتبه یک کنکور تجربی 82 از بهمن شروع کرد از الان تو 

میدونم لابد میخوای بگی اون پایه اش قوی بود باشه اصن تو راست میگی تو حالا رتبه یک نشو 100که میتونی 1000 که میتونی 

بابا چجوری بگم میتونی د اخه لامصب !

پس ببین از الان به نتیجه فک نکن به طراح کنکور و سوالا و اینکه چه چیزی حذف کنم یا گاهی دیدم تو سایت زدن خرید سوال کنکور   به اینا فک نکن 

پاشو ی برنامه بریز در توانت کلا 24 ساعت داره شبانه روز 48 ساعت برنامه نریزی استاد !

الان ترم دو هست و اوووووو تا کنکور ی ساله ( بقول قدیمیا)

هیچ وقت برای شروع دیر نیست واقعا 

میدونید سال کنکور نکات اخلاقی زیادی داره : 

1- توکل کن   2- تا جایی که میتونی تلاش کن   3- به نتیجه فکر نکن    4- حرف بقیه برات مهم نباشه    5 -آرامش       6- هیچ وقت هیچ  وقت هیچ وقت ناامید نشو من مطمئنم اگه ی لحظه به قلبت رجوع کنی میبینی یکی از درونت میگه میدونم دیره یکم ( که نیست) ولی من میرسما بهش گوش بده میرسی 

اگه یک درصد با این متنم حالت خوب شد یک صلوات مهمونم کن   

و اگه خوشتون اومد توی تاپیکای دیگه با اصول برنامه ریزی در خدمتتونم هدفمم اینه تجربه خودمو باهاتون به اشتراک بذارم 

Throw out butterflies

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا منی که پارسال کنکور دادم میدونم آدم از همین الانم شروع کنه میتونه خیلی کارا کنه

بیا تاپیک آخر من

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

من یازدهمم تازه شروع کردم به تست زنی به نظرتون میرسم تا دوازدهم که شروع بشه  هم دهم و هم یازدهم رو جمع کنم؟😣 حس می کنم خیلی دیر شروع کردم 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
اره بخونید داداش من رتبه اش ۱۲ تجربی شد داره الان کیف دنیا رو میکنه خودتونم گول نزنید ک پزشکی فلانه ...

بیا تاپیک آخر من😂منم میشم ۲۱

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2738
اره بخونید داداش من رتبه اش ۱۲ تجربی شد داره الان کیف دنیا رو میکنه خودتونم گول نزنید ک پزشکی فلانه ...

دهنت سرویس 😐😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
من یازدهمم تازه شروع کردم به تست زنی به نظرتون میرسم تا دوازدهم که شروع بشه  هم دهم و هم یازدهم ...

بیا تاپیک آخرم😂باور کن میشه اگه بخوای

پسر من پارسال از بهمن خوند شد 37 البته تیزهوشان بود ولی هیچی خدایی نمیخوند

واقعا؟ چجوری؟ 

من داداشم از شهریور خوند شد ۱۲ 

من خودم الان دانشجو رشته دیگم میخوام کنکور بدم داداشم میگه از من بکش بیرون،

پسرتون مشاوره نمیدن؟

[QUOTE=176942086]من یازدهمم تازه شروع کردم به تست زنی به نظرتون میرسم تا دوازدهم که شروع بشه  هم دهم و هم یازدهم ...[/QUOTE 

چرا که نه سال دیگه این موقع میگید چقدر وقت داشتم حتما برنامه ریزی کن رو هوا میشه ببین پسرم اصلا درست نشوند ولی از بهمن خوند و تا کنکور 3 دور کتاب های 3 پایه رو کامل کرد

2706