2733
2734
عنوان

ساک نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 44 پست
یادت باشه من کسی ام که تمام این مراحلی که الان دااری طی میکنی رو ۹ ماه پیش طی کردم،فقط استرس فقط گری ...

عزیزم چقدر سختی کشیدی 😔 بخدا ماها گناه داریم این همه استرس میکشیم ماشاالله دکترها هم یکی از یکی دل سنگ تر من تا حالا چند تا دکتر رفتم هیچوقت یه حرف امیدوارکننده نگفتن بهم هرجا رفتم انقد کوبوندنم که فقط گفتم خدایا خودت شاهدی من از اینا قطع امید کردم تنها پناه و امیدم تویی

الان پسر خوشگلت خوبه ان شاءالله؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
عزیزم چقدر سختی کشیدی 😔 بخدا ماها گناه داریم این همه استرس میکشیم ماشاالله دکترها هم یکی از یکی دل ...

وای من که خیلییییییی، کار دکترا استرس دادنه که پول دربیارن،اصلا غصه به دلت راه نده عزیزم،من مطمئنم بچت سالمه؛هر وقت غصه بهت فشار اورد به این فکر کن که ارزش نداره جیگرگوشه تو اذیت کنی،اون الان حس داره و ناراحتیای تورو میفهمه❤

لطفا برای سلامتی تودلیم دعا کنید 😢 بچه اولمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من که خیلییییییی، کار دکترا استرس دادنه که پول دربیارن،اصلا غصه به دلت راه نده عزیزم،من مط ...

آره راست میگی عزیزم ولی هر کاری میکنم بهش فکر نکنم نمیشه همش فکرم میره اون سمت

عزیزم چقدر بهم انرژی مثبت دادی گفتی مطمئنم بچه ات سالمه خدا از دهنت بشنوه😘😘

گل پسرت خوبه؟ 

2731
کاش تهران بودی عزیزم اخه من تقریبا همه دکترا رو میشناسم بخاطر این قضیه

نه عزیزم تبریزم و متاسفانه زیاد آشنایی به دکترا ندارم

آره راست میگی عزیزم ولی هر کاری میکنم بهش فکر نکنم نمیشه همش فکرم میره اون سمت عزیزم چقدر بهم انرژی ...

فدات شم الحمدلله خوبه،اینم یه نشونه برات که ببینی با اون اندازه ان تی بازم بچه سالمه،میدونم سخته ولی خودتو مشغول کن حتما

فدات شم الحمدلله خوبه،اینم یه نشونه برات که ببینی با اون اندازه ان تی بازم بچه سالمه،میدونم سخته ولی ...

توکل به خدا کارم فقط شده دعا و گریه ان شاءالله که بچه ی منم سالم باشه و بیاد بغلم..خدا بچه ی شما رو هم براتون حفظ کنه عزیزم

توکل به خدا کارم فقط شده دعا و گریه ان شاءالله که بچه ی منم سالم باشه و بیاد بغلم..خدا بچه ی شما رو ...

فدات شم فقط گریه نکن که بعدا رو بچت اثر منفی میزاره،الان رو بچه ی خودم میبینم اثراتشو و کلی غصه میخورم،ان شاء الله که بچت سالمه و زودی میاد تو بغلت،از اونیکه فکرشو بکنی زودتر میگذره این روزای بارداری و بعدا دلت براشون تنگ میشه

2738
فدات شم فقط گریه نکن که بعدا رو بچت اثر منفی میزاره،الان رو بچه ی خودم میبینم اثراتشو و کلی غصه میخو ...

سلام عزیزم خوبی؟ پسر خوشگلت چطوره؟؟ 

دیروز جواب آمنیوسنتزم اومد خدارو هزار مرتبه شکر پسرم سالمه آنومالی هم رفتم هیچ مشکلی نبود فقط موند اکوی قلبش که برم ان شاءالله اونم مشکلی نباشه..عزیزم موقع شیردادن برای من و پسرمم دعا کن

سلام عزیزم خوبی؟ پسر خوشگلت چطوره؟؟  دیروز جواب آمنیوسنتزم اومد خدارو هزار مرتبه شکر پسرم سالم ...

سلام گلم الهی شکررررر خیلی خوشحال شدم،اکوی قلبشم سالمه خیالت راحت،ایشالا به زودی بغلش کنی و لذتشو ببری 😙 پسر منم امروز چهل روزه شد خداروشکر،الحمدلله که همه چیزش عالیه و همه از هوش زیادش میگن

سلام گلم الهی شکررررر خیلی خوشحال شدم،اکوی قلبشم سالمه خیالت راحت،ایشالا به زودی بغلش کنی و لذتشو بب ...

ای جونم خداروشکر گلم انقد خوشحال میشم اینجوری میگی چون درکت میکنم تا زایمانت چیا کشیدی

اکوی قلبم رفتم خداروشکر سالم بود ولی نمیدونم چرا گفت یه ماه دیگه دوباره برم..داشت خیالم راحت میشد که اینو گفتن باز نگران موندم..تو آنومالی هم گفتن طی هفته های ۲۲ تا ۲۸ دوباره تکرار بشه به شمام گفته بودن؟ از دکتر پرسیدم گفت به همه میگیم دیگه نمیدونم بخاطر دل من گفت یا نه.شوهرم میگه یکم اوضاع کرونا خوب شه بریم وسیله هاشو بگیریم نمیدونم چرا استرس میفته به جونم

ای جونم خداروشکر گلم انقد خوشحال میشم اینجوری میگی چون درکت میکنم تا زایمانت چیا کشیدی اکوی قلبم رف ...

سلام گلم ببخش یکم دیر اومدم گوشیم دچار مشکل شده بود،اره به همه میگن،خیالت راحت،خدارو شکر که اوضاع خوبه و تو دلت آروم گرفته

سلام گلم ببخش یکم دیر اومدم گوشیم دچار مشکل شده بود،اره به همه میگن،خیالت راحت،خدارو شکر که اوضاع خو ...

سلام گلم خوبی؟ پسر نازت چطوره؟ همه چی خوبه ان شاالله؟

کاش تهران بودی عزیزم اخه من تقریبا همه دکترا رو میشناسم بخاطر این قضیه

سلام عزیزم من ان تیم ۳.۸۵ هستش سلفریم خوب وآمینوهم جواب سه روزش اومده اونم گفتن خوبه 

من پیش دکتر حنطوش زاده میرم اونم گف آنومالی واکو رو تومطب خودشون دکترا انجام میدن حالا نمیدونم پیش همینی که میگه برم یاخواجه پور 

میشه راهنماییم کنی

2706