2733
2734
عنوان

ساک نوزاد

593 بازدید | 44 پست

خانومای عزیزی که تازگیا بیمارستان چمران زایمان کردین بی زحمت راهنمایی کنید که چیا باید بزارم ساک نوزاد؟دلم نمیخاد تو این شرایط کرونا از داروخونه چیزی تهیه کنم

لطفا برای سلامتی تودلیم دعا کنید 😢 بچه اولمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. بسلامتی. لیستش را توی اینترنت ببینید.کامل هست.اینجا یه موقع کسی چیزی کم میگه. من ا ...

والا اگه بارداری نرمالی داشته باشی نه ترس و استرس نداره ولی من که ان تی بچم بالا بود یه بارداری پر از استرس داشتم و کلی هم اذیت شدم راستش

2731
والا اگه بارداری نرمالی داشته باشی نه ترس و استرس نداره ولی من که ان تی بچم بالا بود یه بارداری پر ا ...

ان شاءالله نینی تون به سلامتی میاد توی بغلتون.

من کلا از تجربه های جدید استرس میگیرم.

نمتونم فرض کنم وقتی باردار شدم چی میشه🙈

ان شاءالله نینی تون به سلامتی میاد توی بغلتون. من کلا از تجربه های جدید استرس میگیرم. نمتونم فر ...

فدات عزیزم ولی در کل تجربه ی شیرینیه الهی بهترینا نصیبت بشه

فدات عزیزم ولی در کل تجربه ی شیرینیه الهی بهترینا نصیبت بشه

سلام استارتر جان قدم نو رسیده تون مبارک ان شاءالله 

راستش منم مشکل شما رو دارم ان تی بچه ام خیلی بالاس ۴ خیلی نگرانم الان نینی تون به دنیا اومده شکر خدا همه چی خوبه؟؟ اگه جواب بدی تا آخر عمرم دعاگوت هستم این روزا خیلی حالم بده

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
2738
سلام استارتر جان قدم نو رسیده تون مبارک ان شاءالله  راستش منم مشکل شما رو دارم ان تی بچه ام خی ...

سلام گلم،ممنونم از تبریکت مهربون،اره گلم دنیا اومده الانم چهار روزشه،بچم سالم سالمه،عین قرص ماه،چقدر من استرس کشیدم براش،اصلا نگرانی آدمو نابود میکنه،استرس نداشته باش،۹۰ درصد ان تی های بالا سالمن،توکلت به خدا باشه،مواظب باش تو تله تجارت دکترا نیفتی،اگه تهرانی سونوگرافیاتو برو پیش دکتر خواجه پور که تو آنومالی حرف اول رو میزنه.ان شاء الله بسلامتی و دل خوش بغلش کنی خیالت راحت شه گلم.

سلام گلم،ممنونم از تبریکت مهربون،اره گلم دنیا اومده الانم چهار روزشه،بچم سالم سالمه،عین قرص ماه،چقدر ...

عزیزم چقدر برات خوشحال شدم باور کن از ته دلم خدا رو شکر کردم ان شاالله که مدرسه رفتنشو دانشگاه رفتنشو دومادیشو ببینی عزیزم 

انقدر دکترا منو ترسوندن بخدا از روزی که فهمیدم خوراکم فقط شده گریه میخوام امیدوار شم با خودم میگم نینی من تیغه ی بینیش هم ندیده شد که دل خوش کنم😔 میدونی خواهر من بعد دو سال با آی وی اف باردار شدم هزار جور قرص و آمپول استفاده کردم اصلا نمیتونم به نبودش فکر کنم تو رو خدا موقع شیر دادن به نینی نازت برای منم دعا کن..

عزیزدلم ساکن کجایی؟

بخاطر این میپرسم که مهارت سونوگرافیست خیلی مهمه تو تیغه ی بینی،من انقدری ان تیم بالا بود که نمیتونستم باورش کنم واسه همین سونوگرافیای مختلف رفتم واسه کورسوی امید،حقیقتش اینه فهمیدم اگه خدا نخاد برگی از درخت نمیفته،من چهارتا سونو رفتم که یکی کلا منو پیچوند،یکی تیغه بینی دید و ان تی ۴/۷ یکی که ۴/۲ و تیغه بینی ندید،یکیم که رسما گف مستقیم برو سقطش کن،ولی من حرف یکیشونو باور کردم فقط و الانم شکرخدا دارم نتیجشو میبینم.

عزیزم چقدر برات خوشحال شدم باور کن از ته دلم خدا رو شکر کردم ان شاالله که مدرسه رفتنشو دانشگاه رفتنش ...

یادت باشه من کسی ام که تمام این مراحلی که الان دااری طی میکنی رو ۹ ماه پیش طی کردم،فقط استرس فقط گریه و گشنگی،آخرش شد انقباضای زودرس و تهدید به سقط یا زایمان زودرس و یه دور بند ناف دور سر بچم و نتونستم طبیعی زایمان کنم و سزارین اورژانسی شدم،نکن این کارارو،صبور باش و دعا کن مطمئنم خدا بالاتر از این نظریات پزشکیه

بخاطر این میپرسم که مهارت سونوگرافیست خیلی مهمه تو تیغه ی بینی،من انقدری ان تیم بالا بود که نمیتونست ...

خداروشکر عزیزم ان شاءالله که فسقلیت بشه عصای دستت و موفقیت هاشو یکی یکی ببینی..هر از گاهی بیا اینجا و بهم دلداری بده خواهر چون قشنگ درکم میکنی و حرفات آرومم میکنه

نه من فقط یه جا رفتم که گفتن ان تی ۴/۰۴ و تیغه بینی هم ندیدن بعد رفتم پیش پریناتولوژیست اونم سونو کرد گفت ان تی ۴/۰۳ حرفی هم از تیغه بینی نزد منم انقد حالم بد بود یادم رفت بپرسم ازش

2706